Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » -szellemidézés-Ezt lehet?

-szellemidézés-Ezt lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Arra gondoltam h beidézném a macskám szellemét Pamela Anderson testébe és megidézem még egy csomó szellemet és akkor focizni fogunk de vigyázni fogunk hogy ne falljanak fel minket a vámpírok.A szellemeknek ki lehet szívni a vérét???

Mi van ha egy szellem akit megidézek bele megy a testembe és meghalok???

Van olyan lámpa amibe dzsinek vannak honnan lehet ilyet venni mert nagy hasznát venném ha lenne egy dzsinem és azt kivánnám tőle hogy ehessek sok fagyit.Ha meghalok énis szellem leszek éés ha akarok beköltözhetek egy lámpába?

Csak olyan hülye alakú lámpába lehet vagy lehet sima mondjuk 80W-os égőbe is??

Mert azt gyakran kaapcsolgatják és akkor talán kapcsolatba tudok lépni majd azokkal akik felkapcsolják!!!


Köszi a válaszokat!!!


2010. aug. 19. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos csak ördögöt tudok idézni:

"Ördögöt:

Elmész a boltba, veszel egy háztartási kekszes krémtúrót. Ez lesz az adomány. Keresel egy teljesen üres szobát, ahol semmi nincs csakis te, de rajtad sincs semmi tök pucér vagy. Vegyél le mindent, még a fülbevalókat is és a szemüveget egyszóval mindent! Mérd ki a szoba közepét, de vigyázz, hogy nagyon pontos legyen. Ide rajzolj egy fél méteres átmérőjű kört, bele egy 5 ágú csillagot, úgy hogy a csillag csúcsa az ablak felé nézzen! Helyezd a krémtúrót a közepébe és gyújts 5 gyertyát amit csillag 5 végére helyezel. A gyertya csakis fekete lehet, különben nem működik! Miután megvagy mindennel térdepelj le az ablakkal és a csillag csúcsával szemben, tehát a hátad az ablaknak néz de te látod a csillagot magad előtt. Ekkor háromszor elkiáltod magad: Hatashi ha baka desu! Hatashi ha baka desu! Hatashi ha baka desu! És köpj rá a krémtúróra! Ekkor fog hozzád beszélni az ördög, mond amit mond, de te nem kérdezhetsz tőle mert akkor örökre az övé vagy!

Ami még lemaradt: A rituálét 23:50 perckor kezd el és pont 0:00 kor idézd meg majd 0:10-kor bármi történjen, oltsd el a gyertyákat és szabadulj meg a krémtúrótól!"

2010. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy 7 szög alakú szobám van és nem találom a közepét:S.Ha mondjuk letapétázom a falat(feketére) azzal lehet h működik???És nagyjából megkeresem a közepét.


És az segíthet vmit ha felállok egy sámlira??Úgy a nagyon erős szellemek is láthatnak???

2010. aug. 19. 12:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen de szerintem bárszékre állj, az a nyerő!
2010. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RsGábor válasza:
100%
Arra vigyázz,hogy mielőtt megidézed a szellemet előtte borotváld le a nemi szervedről a szőrt,mert a szellemek erre nagyon feltudnak izgulni és többet nem fogod tudni levakarni róla őket.(Az erőmmel érzem hogy férfi vagy!).Az se mind1 hogy mien macskád van!Ha 3szeme van egyszerű az idézés.Annyit kell mondanod,hogy pamelába 3szemű macska huss.Ilyen egyszerű.A Szellem ha belemegy a testedbe nem halsz meg sőt nagyon érdekes tulajdonságaid lesznek.Például villámgyorsan tudsz majd menni,de ezt csak akkor tudod megcsinálni,ha vmi rosszat ettél és szeleid vannak.Ultra nagyot fingassz ezáltal villámgyors leszel.Ez a szellem miatt lesz ha esetleg benned marad.Olyan lámpa meg persze hogy van....5000ft-ért árulják kinn a sarki boltban.Nekem van is.Igaz elhagytam a fura alakú lámpát ezért a kutyám seggébe rejtettem el a dzsinnt már csak azért is mert nagyon vicces látni mikor hívom és a kutyám seggéből kibújuk.Másodrengű szerepe pedig hogy a kutyám sokkal okosabb lett mivel a dzsinn néha vmennyire tudja irányítani/befolyásolni.Az a gáz viszont ezzel,hogy azóta a kutya nem eszik moslékot csak fejedelmi étkeket,tehát erre vigyázz!!!!80W-os égőbe azért ne tedd,mert kiég az izzó!Remélem tudtam segíteni.Jah és a szellemekkel foci közben vigyázz mert nagyon jól tudnak ollózni!!!!Egy vámpír nemtudja kiszívni a vérüket,de aki teremtette őket igen,ebben az esetben te leszel az.Üdv.
2010. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jézusom, nemondjátok hogy ennyire unatkoztok :D:D:D
2010. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettetek...
2010. aug. 19. 15:14
 7/12 RsGábor válasza:
Természetes hogy az ember segít társainak ilyen ügyekben.Főleg szellem és dzsinn idézésben.Ne köszönd.
2010. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért veszélyes két csapatra való szellemet idézgetni ezért biztosra mentem tudod...
2010. aug. 19. 15:46
 9/12 RsGábor válasza:
Dehogy veszélyes...Én velük csináltattam meg az űrhajómat...Képzeld el ahhoz mennyi kellett...1se költözött belém.Vagy nem tudok róla?:OOOO
2010. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem te szellem vagy vagy minimum egy dzsin...
2010. aug. 19. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!