Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A 12-18 évesek körében elterje...

A 12-18 évesek körében elterjedt ez a Babi néni láz. Mi értelme van egy Magyar Népmesés gyökérségnek?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva az SP meg a Justin Bieber meg ezek után rosszabb már nem is lehet. Sok divatgyökér minek csinálja nem értem. :DDD Egy hülyegyerek kitalálja, többi meg csinálja tovább. A kommentekben nyílvánul meg leginkább amikor valami gyökérséget írnak és bevágják komment végére,hogy:

Babi néni 76/L

Mi értelme van ennek??? XD


2010. aug. 2. 01:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Te minek használsz "XD"-t? Jaj majom, egy gyökér elkezdi...mennek utána..

Hülye gyerek!

2010. aug. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sztem ha kimész az utcára és meglátod egyik haverodat nem az az első két betű amit mondasz, hogy "xD". Pontosabban arról van szó, hogy találkozol vkivel és az első 2 szó: Babinéni csőőő
2010. aug. 2. 01:24
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem abszolút igazad van. Amikor először megnéztem, még nagyon tetszett, utána még pár alkalommal szívesen néztem. De utána már unalmas volt, és rohadtul irritáltak az olyan emberek, akik mindig előhozakodtak Babi nénivel. De valószínűleg minden nap új emberek nézik meg, így még egy darabig használni is fogják.
2010. aug. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Ez csak provokálás,senkinek nem ártanak vele! Én még viccesnek tartom,de ha megunom akkor nem fogok rajta nevetni többet aztán annyi.

Inkább hasznájátok az agyatokat más dolgok megoldására,mert ez csak poén! Nem kell túl reagálni.... Istenem...

2010. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sztem az nem poén már ha Magyarország kb 1/10-e ezzel majomkodik az utcákon is.
2010. aug. 2. 01:41
 6/15 anonim ***** válasza:
és akkor mi van ha ezzel majomkodnak az utcán??? jézusom ez legyen a legnagyobb problémád! -.-
2010. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gondolom te is akkor Babi néni droid vagy :DDDD Egyébként meg irritáló
2010. aug. 2. 10:04
 8/15 anonim ***** válasza:
nem értem az embereket hogy mi a bajuk Babi nénivel vagy mással. oké nekem sem a szívem csücske, de senkit sem hurrogok le azért amiért nekem nem tetszik amit a másik csinál :S (persze vannak bizonyos határok de az nagyon messze van Babi nénitől) ha téged idegesít hát ne olvasd nem kell ezen vinnyogni! majd akkor van jogod kikelni magadból ha 1 haverod "cső Babi néni"-vel köszön rád. és akkor sem nekünk kell kiskutyamódjára nyüszíteni hanem a haverodnak szemtől szembe megmondani hogy ne szólítson így. Az internet Babi Nénézők véleményét meg hiába is akarod megváltoztatni, mert a Babi néni fanok csak az idő múlásával tudnak eltűnni. szóval nyugi csillapodj igyál 1 kakaót aztán csinálj valami jót!
2010. aug. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utóbbiakban azt is megemlítettem,hogy nem csak.. itt neten "élősködnek" hanem kimegyek az utcára átmegyek mondjuk egy másik városba,községbe bármi ritkább esetben ismeretleneket hallok Babi nénizni de gyakori az is,hogy az ismerettségi körömből "Babi néni csőőőő" már nekik is megmondtam,hogy ezt csak csicskák csinálják. Valaminek van egy határa azért szerintem. Az még egy dolog, hogy irkálod,persze már ez is az agyadra megy,de kimész az utcára átutazol mondjuk Dorogra(tegyük fel) és 15 méterről az csapja meg a füled, hogy babi néni csőőőő
2010. aug. 2. 10:32
 10/15 anonim ***** válasza:
hát figyelj. ami azt illeti. én ahol lakom összesen eddig tán 4x hallottam hogy Babi néni Cső. mondjuk ez mellékes. hát figyelj. az egyetlen amit tenni tudsz hogy nem beszélsz a Babi nénizőkkel. de akkor vigyázz meg ne sértődjenek. feltéve ha nem tudsz jó pofizni mikor elkezdik a Babi nénit. ám ez kétlem hogy menne mivel felraktad a kérdést. szóval sok szerencsét. ennél többet már én sem tudok mondani!
2010. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!