Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Találkoztam a húsvéti nyúllal...

Találkoztam a húsvéti nyúllal . és senki nemhiszi el TE UGYE IGEN?

Figyelt kérdés

rózsaszín volt és kékapulcsija sztem transzi de kérlek neizélj mert látod nem a humor kategóriába írtam.nemviccelek

nagyon megfogott az egyénisége .életem legszebb napja volt

nagyondurva h tényleg tud beszélni .(nem,nincs nagyfoga )

béke


2010. júl. 31. 14:53
 1/5 anonim válasza:
hulye kocsog:D
2010. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fehér volt fekete-vörös cuccban, két piercinggel... mert én vele találkozom minden nap, és ő az igazi húsvéti nyuszi, csak még magának sem ismeri be :D
2010. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ki a hülye kötsög a nyulambulam vagy én ? :D


ja ésés tényleg nem vallja be tökre pirulóslett meg terelte a szót mikor felhoztam a melóját :/

2010. júl. 31. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy Playboy nyuszival szeretnék találkozni.Szerintetek hol futhatok vele össze?Vajon rokonságba vannak a Húsvéti nyuszival?Ha már így összespanolódtatok ... szolhatnál pár szót az érdekemben,hogy valamit nekem is hozzon össze a Playboy nyuszival.
2010. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a pléjbojnyulak buták és szőkék

de meglátom mit tehetek izéé tehetünk a nyúl és én :D

2010. aug. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!