Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rossz az, aki rosszra gondol?...

Rossz az, aki rosszra gondol? De hülye aki nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
"Amelyik kutya ugat, az nem harap." (No, de amikor abbahagyja...!)
2010. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Egy pszichológiai könyvben olvastam egy szituációt:

"Mész az iskola folyosóján, valaki hátulról jön, meglök, és bocsánatot sem kér. Alapesetben az emberben felmegy a pumpa, és azt gondolja, direkt volt, az illető pedig pofátlan, mert elnézést sem kér = konfliktushelyzet. A hasonló problémák főleg ha testi erőkifejtéssel is párosulnak elkerülhetőek lennének, ha az ember azt gondolná, biztos véletlen ment neki a másik, és azért nem kért bocsánatot, mert nem vette észre, hogy meglökött."


Én azt mondom: ha meglöktek mindig azt gondoltam, hogy direkt történt. Azoknak igaz nem szóltam be, mivel konfliktuskerülő vagyok. De aki a képembe mászott, azt leordibáltam. Persze hülyén néztem ki én az erőtlen kislány a nálam 3-4 évvel idősebbek között (akik még többen is voltak), ahogy toporzékoltam, de ez van.

2010. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves l9:35!

Eltévedtél a nagy rengetegben?

2010. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi törpénik a vécé mellé ülővel? Felmegy benne a pumpa. :B
2010. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha látsz valakit aki húz egy hullát akkor egyből rosszra gondolsz, hogy biztos ő ölte meg, nem pedig azt hiszed hogy csak ketchup van a hulla szíve helyén. Hülye vagy ha nem gondolsz a rosszra:D
2010. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem SAJT! Miért kéne mindig rosszra gondolni?

Teszem fel, valaki ad neked ezer forintot. Vajon meg akar vesztegetni? Talán! -és ha így is van, akkor is van egy ezresed...

2010. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én mindig rosszra gondolok:D
2010. júl. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Amire én általában gondolok, az egyáltalán nem rossz :-)))
2010. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!