Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Letéptem az ablakot. Az gáz? :D

Letéptem az ablakot. Az gáz? :D

Figyelt kérdés
És hogyan kell visszarakni?????kileszek nyirva:O
2010. júl. 13. 02:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kivered rajt az üveget megtaposod kicsit a keretet majd szépen odaállítod a helyére ;)
2010. júl. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az ötlet nem rossz....de ha azt szeretnéd h kinyirjon anyám reggel akk szvesen megteszem a kedvedért(L):D
2010. júl. 13. 02:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hanem szilárd. Ha még összetöröd, akkor is szilárd marad. Egyébként hogy tépted le? Talán oda volt ragasztva?
2010. júl. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző, ez már új technológia, tépőzáras!
2010. júl. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én meg az ajtóüveget törtem be, és szétnyírbálta az egész bal tenyerem meg a csuklóm belső oldalát *—* szerencsére van sebész ismerős, aki összevarrt... :)
2010. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát...kiakartam nyitni bukóra de elcsesztem és vhogy máshogy csináltam...és nem buko lett belöle hanem rendesen kinyilt...és nem tartja csak 1 ilyen kis izé alul..felül meg lóg..bocsi a hülye fogalmazásért de most keltem és full kóma vok
2010. júl. 13. 10:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Simán bezárod.Mintha csak normálisan lenne kinyitva.

Egyébként tényleg nem gáz...vagy nálatok olyan meleg van?Akkor ne törődj az ablakkal, MENEKÜLJ!!!

2010. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha gáz akkor úgyse tudud visszatenni...Előbb fagyaszd meg!!!
2010. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
így már én is jártam:D 2x is ebből 1szer vendégségben egszer itthon...amm simán erősen be kell nyomni a helyére és csukdd be:D aztán annyi...:D
2010. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

legelső vagyok :D


ahogy leírtad az egyik kommentedbe, valószínű búkón volt az ablak te meg valamilyen rafinált trükkel kinyitottad úgy és azért tünik úgy mintha lafogna, fordítsd el a kart nyomd be az ablakot majd zárd be ;)

2010. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!