Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Honnan van ezeknek a "terhes...

Honnan van ezeknek a "terhes vagy" meg Babi néni hozzászólóknak 40-50 százalékuk? Valaki poénnak tartja ezt a szánalmat és felpontozza őket, vagy mi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ennyire ostoba nem lehetsz. Tegyük fel, hogy akik babi néniznek, 10 kommentenként 1-hez írnak babi nénit. Ez eszedbe sem jutott?
2010. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, értelmes embereknek, akik tudnak tisztességes választ is adni, ez a hülyeség eszébe se jut, ezek szerint tévedtem :D
2010. jún. 30. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
ami engem illet idegesit ez a sok hülyeség!!!:S
2010. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszik, pontozd le őket. Se te, se én nem tehetek róla, hogy itt vannak. Nem tiltják ki őket, csak annyit tehetsz, hogy lepontozod őket. Az oldal regisztráltjai lözül csak az 5% rendelkezik ésszel. A többi 95% idióta.

Ezek között pedig élen áll az a kettő, aki mindenhova a babi néni-t, és a terhes vagy-ot írja.

2010. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy milve mindenki 100%-ról indul, még nem jutott lejjebb, ezt úgy érték el, hogy akiket idegesitenek, azok LEpontozták öket.
2010. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De az is lehet, hogy milve mindenki 100%-ról indul, még nem jutott lejjebb, ezt úgy érték el, hogy akiket idegesitenek, azok LEpontozták öket.


Lehet :D


Amúgy szerintem nem érdekli őket, ha lepontozzák.

2010. jún. 30. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Neene, én tudok jobbat!

Honnan van a barna medve, hogy fára mászik amikor a villamos is elüthetné, pedig csak éppen hogy tyúkot etetett?

2010. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20:56 vagyok, annak ellenére, hogy felvázoltam a valóságot még SOHA nem babinéniztem (ezen kívül persze) az oldalon mégis lepontoztak, CONGRATULATIONS
2010. júl. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!