Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem esik rosszul, hogy sok...

Nem esik rosszul, hogy sok kérdező annyit nem képes válaszolni, ha segítesz valamiben, hogy "búú vagy báá"?

Figyelt kérdés
Főleg az olyan kérdésekre gondolok,ahol konkrét,és gyors segítséget kérnek... Miért nincs az emberekben ennyi intelligencia,hogy legalább megköszönje?
2010. jún. 6. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Ez a kérdés kb. húszezredszerre van föltéve.
2010. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
És még csak nem is ebbe a kategóriába való.
2010. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2010. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést,nem akartalak untatni,de én még nem találkoztam vele...
2010. jún. 6. 23:40
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért akkor pontosan hova való?Szerintem ide is vonatkozik...
2010. jún. 6. 23:41
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
De engem is tud bosszantani, hogy egy köszönömöt nem képes leírni. De hát ez van. Bunkók mindig voltak és lesznek.
2010. jún. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ú, köszi, pont ezt kerestem... :D
2010. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Ez tipikusan olyan kérdés,hogy igazából nem akarok semmi ténylegeset megtudni,csak unatkozom.

A kérdés pedig tegnap este még a gyerekvállalásnál volt,onnan tudom,hogy én jelentettem be,hogy rossz kategóriában van.

2010. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi,az egyetlen normális választ! :)
2010. jún. 7. 13:12
 10/15 A kérdező kommentje:

Stréberkének is köszönöm,hogy bejelentést tett,e hatalmas hiba elkövetésében,bár én azokra lettem volna kíváncsi akik gyerekvállalás témakörben szoktak itt lenni...

És nem csak unatkozásból kérdeztem(de ha így lenne akkor se lenne hozzá közöd),hanem felbosszantottam magam pár kérdést vissza olvasva,ennyi...

2010. jún. 7. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!