Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell kivárni az egy...

Miért kell kivárni az egy órát ahhoz, hogy újabb kérdést írhassak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Azért hogy ne tehess fel millió felesleges kérdést hanem használd az agyad is néha... vagy legalább a googlet.
2010. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért kell minden kérdésre válaszolni?
2010. máj. 5. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem, de ha zsúfolva van hülyeséggel, akkor elöbb-utóbb leszoknának az oldalról...

Gondolom(kérdező) te is azok közé tartozol akik mindig írkálnak felesleges kérdéseket, Pl: "Megismertem egy fiút, vett nekem csokit, hát nem cuki?"

Ilyenekre szoktam írni hogy "De jó hogy 1 órában csak egy kérdést írhatsz ki!"

Nem hülyék azok a moderátorok, hogy ilyen az oldal.

2010. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért kell bekategórizálni az embereket?
2010. máj. 6. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
mivel a valamennyi része a felhasználóknak csak hülyéskedésből jár az oldalra, ami leterheli a szervereket, ezért találták ezt ki... a moderátorok pedig a legtöbb hülye kérdést törlik.
2010. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy túlszaporodjanak a kérdések
2010. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt már korábban egy ugyanilyen kérdés. Én akkor is leírtam, hogy nem értem. Nem az az oldal érdeke, hogy minél több kérdés legyen? És akkor is előjött ez, hogy hülyeségeket kérdezhetek, ezért kell korlátozni. És ha mondjuk fél óránként hülyeséget kérdeznék, akkor mi a garancia, hogy óránként nem fogok?
2010. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

11:33

Kicsi csillag szép tőled hogy lepontoztál...

De 60 percnek 30 perc a fele, ha fele annyi hülyeséget kérdezel, még mindig jobb, mint hogy ha kétszer annyit. Nem?

Nem rád értem, hanem álltalánosságba.

Én így értelmezem: Ha tudja az ember hogy csak egy órában egyszer kérdezhet, meggondolja, hogy mit kérdez, a fontossabb kérdéseket helyezi előtérbe, és ami érdektelen, azzal nem foglalkozik.

Még magamról is el merem mondani hogy talán kérdeznék én is hülyeséget, ha gyakrabban lehetne írni.

És engem egyáltalán nem zavar, hogy nem lehet kérdezni többet egy órába.

2010. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!