Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Meddig tart az oldalról a...

Meddig tart az oldalról a kitiltás? :D

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ezjó:D

egyik kérdező megkérdezte hogy mért k.rva a moderátor anyja.. :D kb. 3percig láttam a kérdést fenn :D

szval kérdezd ezt meg és mérd le az időt xD

2010. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt tényleg jó lenne tudni. Nincs sehol közzétéve, pedig ez egy fontos szabály. A gyilkos is szabadul egyszer a börtönből. Ha rosszat kérdeztem, talán azt is le lehet valamennyi idő után vezekelni.
2010. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
pár hét minimum, de proxy cserével 5 perc.
2010. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkitől:)

amúgy az egyik ismerősöm lett kitiltva,és meg szeretné tudni;):)

2010. márc. 26. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kitiltást általában több figyelmeztetés előzi meg, amit ha nem vesz figyelembe a user, akkor számíthat rá, hogy így jár. Ha meg valakire láthatóan úgysem fognak hatni a figyelmeztetések, akkor a moderátorok sem fognak felesleges köröket tenni, egyszerűen kitiltják az illetőt.

Itt nincs Mégsem gomb, meg Undo, jól kell viselkedni, és akkor továbbra is értékes tagja maradhat az oldalnak az ember.

2010. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is törölték az egyik kérdésemet, de nem durvaság miatt. Semmi figyelmeztetést nem kaptam, csupán bejelentkezésnél várt egy hálózati üzenet, miszerint törölték a kérdésemet. És láthatod, nem tiltottak ki, csak nem feleltem meg a kiírásnak. :)
2010. márc. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2010. ápr. 18. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Este 11 után nincs mod reggel 6 ig...
2010. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!