Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy kell regisztrációt törölni?

Hogy kell regisztrációt törölni?

Figyelt kérdés
Szeretném letörölni magam az oldalról, de egyszereűn nem találom a regisztráció törlése menüpontot vagy valami ilyesmit! Egyáltalán lehet törölni a regisztrációt?
2010. márc. 19. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet törölni. A GYIK menüpontban már megkérdezték korábban, és senki sem tudott rá okosat mondani.

Van egy tippem:

Belemész az adatmódositás menüpontba, és az adataidat megváltoztatod valami krikszkrakszra(elég ha többször ráütsz a billentyűzetre)és soha többet nem lépsz be, mert nem fogod tudni sem az új email cimedet, sem a jelszavadat.

Vagy esetleg ha kiirsz egy-két trágár kérdést, talán akkor törölnek önként.

2010. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem!

Talán ha emailt küldesz a moderátoroknak!

2010. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem szard le. max nem lépsz be.


viszont ha tényleg azt akarod, ohgy ki legyél törölve, akkor káromkodj össze vissza, és tegyél fel hülye kérdéseket ;-D

2010. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3x b*sztatod az oldal szerkesztőit, és a *o*i*a* az oldal tartalmával kérdésekkel és a hírdetésekkel kapcsolatban a kommentjeidben, (csak így lehet leírni, mert a szövegfigyelő robot rögtön rácsap, *m,*d,*k) 1-2 figyelmeztetés után, se perc alatt ki vágnak az oldalról!
2010. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úgy érzed, hogy szerinted bejelenteni valód van? jelentheted az info@gyakorikerdesek.hu vagy a moderator@gyakorikerdesek.hu email címen.
2010. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát lol! vannak olyan oldalak ahol ha káromkodnak vagy a szerkesztőket szidják akkor fel jelentést is képesek tenni! azért mégis egy nagyon nagy oldal ez! Nézd csak meg a topplistát! Több mint 50 ezren vannak fent! Esetleg hülye kérdést teszel fel és akkor kiirják hogy hát ez meg az és azt megismétled még 2-3x és több mint valószínű kiraknak! De az is jó ha össze vissza beirsz valami email címet meg jelszót és örülhetsz! De minek akarod magad törölni? Én akkor stoktam arra gondolni amikor még elejében nagyon le lettem pontozva! Dehát ez nem verseny hanem egy kérdező oldal!
2010. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!