Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem utálod, hogy óránként...

Nem utálod, hogy óránként csak 1 kérdést tehetsz fel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Aranykártyás kérdező kategória miért nincs?
2010. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró, de meg lehet érteni, különben elárasztaná az oldalt a sok tényleg felesleges kérdés. Nekem is rengeteg kérdésem lenne, de felírtam azokat egy lapra, így, amikor épp ráérek, vagy letelik az egy óra, fel tudom tenni azokat.
2010. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék néha többet feltenni egyszerre, de már így is túl sok értelmetlen, idióta és kamu jellegű kérdés kering ezen az oldalon sajnos. Szerintem ha eltörölnék ezt a korlátot, itt káosz lenne.


Viszont klassz lenne, ha pontszám alapján lehetne gyakrabban kérdést feltenni. Szóval ha valaki sok értelmes választ ad és sok normális kérdést tesz fel, akkor jó lenne, ha gyakrabban tehetné, mint aki csak unatkozik és hülyeségeket írogat :)

2010. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

dedede

többször lehessen serveres Bácsi légyszi! :D

2010. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!