Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha jelentem a rossz kérdéseket...

Ha jelentem a rossz kérdéseket és válaszokat, azért nem jár semmi?

Figyelt kérdés
Már sok kérdést és választ jelenetettem,külömböző okok miatt,és később láttam hogy rendben letiltották,de sok jelentés és letiltás után sem kapok semmi jutalmat,vagy kitüntetést?

2015. júl. 15. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy idő után megkapod a Gyk. III/III-as ügynöke címet.
2015. júl. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
annyi a jutalmad, hogy a sok troll, bunkó, idióta...... kérdés/válasz tiltásra kerül és nem kell nézegetned őket...
2015. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es

És kb.mennyi idő után?

2015. júl. 15. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Ez a moderátoroktól függ.

Az egyik moderátor erősen vallásos - szóval vallásos kérdést előfordulhat, hogy csak a sokadik jelentés után teszik a helyére.

És sajnos a moderátorok többsége már... hogy is mondjam... szóval: nem olyan szorgalmas, mint régebben. Belefásultak, vagy hasonló.

A lényeg, hogy sokszor elég lassan mozdulnak a jelentésekre.

2015. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én csak olyanról tudok, hogy valakinél letiltották a "jelentési jogot", mert túl sok kérdést és választ jelentgetett.
2015. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Gondolom sok volt az indokolatlan jelentés.
2015. júl. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os.

Hát szerintem is.

2015. júl. 17. 07:08
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Azt hiszed, hogy így majd nem mész a lecsóba 2016-ban? Pedig de! Esetleg személyesen a modereptoidátoroknak szánt lecsóba fogsz kerülni!
2015. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!