Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet vki moderátor?

Hogy lehet vki moderátor?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
én szeretnék az lenni.ingyen is vállalnám a munkát csak hogy megszabaduljon az oldal a buta és értelmetlen kérdésektől.
2010. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Önnek azt nem ajánlom!!
2010. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Írtam nekik és azt válaszolták hogy jelenleg nem keresnek moderátort!!
2010. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Buta és értelmetlen kérdések? Ami neked buta kérdés, mert számodra egyértelmű a válasz, lehet másnak nem az. Ami neked értelmetlen, másnak lehet értelme, azért kérdezi.
2010. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
értelmetlen és buta,pl:van itt B.közt magdi anyus?ezt lefolytatva 35féle sorozatszereplővel és stb.
2010. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az admint kell ismerni, és neki kell levelet írni. Amúgy meg gondolom akkor lehetsz, ha helyesen pontozol, normális válaszokat adsz, írsz ki, és megkéred az admint.
2010. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azok egy retardált parasztok! Írtam egy hülyeséget az egyéb-humor kategóriába, és törőlték, mondván, ez nem apróhírdető oldal, holott ki írtam, hogy ez nem hírdetés, csak poénból szántam...
2010. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Idióta mind!Ez annak való, aki szeret rendezkedni,számára nem tetsző, de másoknak esetleg nagyon is fontos kérdéseket törölni, mert NEKI nem tetszik,mindenbe belaj avítgatni.Nekem is törölték ok nélkül a kérdésem.Bezzeg, ha valami irtó nagy paraszt kérdés felbukkan, amelyiken jót röhögnek, azt bezzeg nem törlik.Feleslegesek mind!
2011. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!