Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy szétszedték a Szerelem/Szex kategóriát? Ezentúl hol lesznek a legtöbben?

Figyelt kérdés

Vélemények az új kategóriákról? Szerintetek az oldal előnyére válik, vagy jó volt a régi rendszer?

Akik eddig folyton a Szerelem/szexben lógtak most hova pártolnak?



2015. máj. 14. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
régi jobb volt
2015. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
A "logika" megvan megint, de inkább nem mondok semmit :DD
2015. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Régi jobb volt.
2015. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Semmit, nekem jó így is.
2015. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
így szét lettünk szedve! de a hogy nézem a felnött párkapcsolatban vannak a legtöbben
2015. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Sztem is jobb volt az előző. Szerettem egyszerre a fura fetiseket, es a szerelmi problemakat olvasni/segiteni, ha tudok. Kerjuk visszaallitani a regi rendszert! :D
2015. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az nem rossz ötlet, hogy kibővítették az alkategóriákat, de szerintem felesleges külön Felnőtt és Tini párkapcsolat kategória, lehetett volna sima Szerelem vagy Párkapcsolat.
2015. máj. 14. 14:25
 8/12 anonim válasza:

Működésképtelen Kávéfőző!

Kérlek, írd le nekem a "logikát" privát üzenetben. :D

2015. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az viszont jó, hogy nincsenek ott a "lehetek terhes"-féle kérdések.
2015. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakran néztem be oda, de gondolom sok "felnőttet" zavart, hogy teletrollkodták a tinik a kérdéseiket, esetleg hasztalan válaszokat kaptak. Egyébként ha megnézed, eléggé más kérdések foglalkoztatják a tiniket és a felnőtteket, szóval az alapgondolat nem volt rossz, csak attól még ugyanúgy írni fognak a tinik a másik kategóriába, mert érdekelheti őket idősebbek válasza is vagy jobban érdeklik őket azok a kérdések.
2015. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!