Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi történt ezzel a kategóriával?

Mi történt ezzel a kategóriával?

Figyelt kérdés
Hova tűntek innen az aktív tagok? Melyik kategóriába mentek át? :(

2015. máj. 14. 11:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/122 A kérdező kommentje:

Szerintem is inkább egyénileg küldjük szöveget, hátha jobban hat. :)

Az én levelem félig készen van már. Ha régi kategóriát akartok, írjatok neki, mert többen többre megyünk! Meglátjátok, ha túllendültök a Tisztelt xy! utáni kilátástalanságon, akkor később úgy jön az ihlet, mint a fene. :D

2015. máj. 15. 15:18
 112/122 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon rühellem, amikor egy amúgy jól működő oldalt újítás címén teljesen tönkre vágnak.
2015. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/122 anonim ***** válasza:

Ne feledjétek:

info@gyakorikerdesek.hu moderator@gyakorikerdesek.hu ;)

2015. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/122 anonim ***** válasza:
25%

Rengeteg felhasználó látogatta a kategóriát és senkinek sem tetszik az új rend.

Ha mindenki kérné a régi rendet, szerintem visszaállítanák.

Ugye a felhasználók éltetik az oldalt, nélkülük mit sem érne...akkor miért ne kérhetnénk a régi rendet?

2015. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/122 anonim ***** válasza:
62%

Minden oldalnak törekednie kell a fejlődésre, eddig azt kérdezgették hogy miért nem újítanak.

Az volt már, hogy egy ingyenes szolgáltatást használsz és felhasználóként nincs sok beleszólásod egy oldal működésébe? Nagyobb oldalak külön felhasználói szabályba rögzítik, hogy minden változást automatikusan elfogadsz a szolgáltatás további használatával.


Tudtok mondani olyan oldal ami oda-visszafelé frissített? Mindegyik azon van hogy folyamatosan újítson és ezzel párhuzamosan elhagyja a régi dolgokat. Ami egyszer megújult arról nem térnek vissza a régire, legfeljebb finomítanak egyes változásokon.


A harmadik észrevehető dolog, hogy sokan megszokásból csinálnak dolgokat, és természetes hogy nem tudnak vagy akarnak kilépni a megszokott kényelmi zónából és nyitni valami új felé. Amikor a Facebook frissül, akkor is az oldalon 1-2 hétig megy a kesergés azon hogy miért lett új és miért nem a régi lesz, majd utána megismerik, megszokják és elfogadják az újítást. Itt is ez fog történni.


Azt pedig személy szerint nem értem, hogy miért problémáznak rengetegen azon, hogy nem lehet többet trollkodni, vagy szét lett darabolva egy olyan közösség ami részben káros az oldal számára.

2015. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/122 anonim ***** válasza:
47%

Nincs igazad, visszaállíthatják a régi rended, szóval a szerelem-szex kategóriát,mivel ez a kategória egy adott/alap dolog volt.

Ezt nem nevezném oldal újulásnak, ez inkább valami nagyon szar döntés valami miatt.

2015. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/122 anonim válasza:
68%

Tökéletesen egyetértek!

Itt sírtok ,meg életetek egyik legnagyobb problémája, hogy 3 új kategória lett, és nem tudtok csapatostul trollkodni, meg másokat szétsz*patni.

Az utóbbi időben rámentem a szerelem/szex kategóriába és vicc volt az egész, egy kérdést sem tudtatok komolyan venni, holott vkinek lehet tényleg nagy segítség lett volna pár jó szó vagy tapasztalat.

Nagyon örülők neki, hogy végre rend van egy kicsit...

2015. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/122 anonim ***** válasza:
16%
Annyira jó a rend, hogy szép lassan meg is áll az élet ott.
2015. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/122 A kérdező kommentje:
Akit érdekelt, annak üzenem, hogy megírtam a levelet, már csak el kell küldenem. :)
2015. máj. 15. 17:15
 120/122 anonim ***** válasza:
Nem fogják visszaállítani...
2015. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!