Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha írok vkinek privát emailt,...

Ha írok vkinek privát emailt, akkor az látja az email címem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
IGEN már nekem is irtak és láttam ki irt :)
2009. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen.
2009. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, látja. Aztán szépen rádkeres IWIW- en, MyVip- en vagy mittomén hol :D
2009. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, de míg nem ír vissza, addig te nem tudod az övét. :)
2009. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Viszont, ha van esze, akkor olyan e-mail címet ad meg regisztrációnál, vagy olyanról ír, aminek a neve nem jellemzi őt, szóval nincs benne a vezeték és keresztneve, beceneve, születési éve egyik fele, kedvenc v.kije, bármi, ami rá jellemző, ezáltal beazonosítható.
2009. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Olyan mint az sms! Látják a telszámodat, itt meg az e-mail címedet, mert különben nem tudnának válaszolni. Válaszokat lehet blokkoltatni. Én nem blokkolok semmit és senkit. Mások szoktak ilyet.

Laci

2009. dec. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előző levelem folytatása: HA EBBEN A RENDSZERBEN KÉRDEZED, AZT NEM TUDOM. HA ITT A GYAKORI KÉRDÉSEK ROVATBAN VALAKINEK PRIVÁT E-MAIL CÍMÉRE KÜLDESZ LEVELET, AZT NEM TUDOM, HOGY ELKÜLDI-E A WEB OLDAL a TE FIÓKOD CÍMÉT. EZT A SZABÁLYZATBAN OLVASHATNI TALÁN, AMIT REGISZTRÁCIÓKOR ÉN SEM OLVASTAM EL.

Laci (52év)

2009. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!