Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért lehet óránként csak egy...

Miért lehet óránként csak egy kérdést írni?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet óránként 2 kérdést írni?
2009. dec. 18. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, hogy ne legyen túl sok hülyeségből feltett kérdés. Egyes emberek kifejezetten hajlamosak a hülyeségre, de egy óra alatt azért csak eszükbe jut vmi. értelmes is, ami tényleg foglalkoztatja őket, és inkább így azt teszik fel.
2009. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen.
2009. dec. 18. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hülyeség, hogy ezt is korlátozzák. Nem az a jó ennek az oldalnak, ha minél több kérdés (és válasz) van?
2009. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem hülyeség. Én néha inkább azon gondolkodom, hogy bár valami máshoz lenne kötve, hogy kérdést írhass ki.

Mondjuk ki kellene tölteni előtte IQ-tesztet, vagy akármi..

Ha korlátlanul kérdezgethetne össze-vissza mindenki, olyan káosz lenne itt, hogy szerencsétlen modiknak a földet söpörné a nyelvük.

2009. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha buta kérdéseket teszek fel, mi a garancia arra, hogy ha csak óránként egyet tehetek fel, az nem lesz (olyan) buta? És ha okosakat teszek fel, miért tilos akár percenként is? Ettől az iq-s dologtól meg kifejezetten irtózok. Tessék már olyannak elfogadni az embereket, amilyenek! Időről-időre feljön az a buta kérdés is, hogy kössük a választójogot intelligenciához vagy más hasonló cenzushoz. Egyébként meg én azt meglehetősen primitiv dolognak tartom, hogy az IQ teszteket ilyen formában abszolutizáljuk. Ez csak az intelligencia egy kis szegmensét méri, és azt is csak azoknál viszonylag korrekten, akik ismerik az intelligenciatesztek fogalomrendszerét.
2009. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó lenne, ha lehetne többet. Mert például ha valakinek nincs otthon internete és sok pénzért netezik könyvtárban, akkor csak azért fizessen ki több órát, mert nem tudja egyszerre feltenni az összes kérdést?
2009. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 09:36


Nem azon van a hangsúly, hogy egy bizonyos kérdés mennyire ostoba, hanem hogy ha nem lenne ez szabályozva, akkor temérdeknyi ostoba kérdés lenne, nem tudnák a modok folyamatosan ellenőrzni őket, eluralkodna a káosz, áttekinthetetlen lenne, ezért nem válaszolna senki, végül pedig szinte senki sem maradna az oldalon.

2009. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dóriyyi ***** válasza:
100%
Ezt énsem értem. De boztos azért, hogy ne legyen olyan sok a kérdésekből.
2009. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!