Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írják sokan oda a...

Miért írják sokan oda a válaszba, hogy nem érdekel ha lepontoztok?

Figyelt kérdés
Ha tényleg nem érdekel (aminthogy egyébként engem sem igazán szokott), akkor oda sem kellene írni, nem?
2008. júl. 19. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Hát én úgyvagyok vele ha engem lepontoznak énis lepontozok agyatlanul mindenkit
2008. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Biztos azt hiszi, hogy majd ezért nem pontozzák le. De ettől még aki le akarja úgyis lepontozza..
2008. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90%
Vagy csak tudatni akarja a lepontozóval, hogy nem érdekli
2008. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

nyilván vannak olyanok, akik fontosnak tarják közölni, hogy akkir is kitartanak a véleményük mellett (pl. a politika rovatban), ha ezért nem szeretik őket.


pl. nálam a hasznossági szint 2 nap alatt 86%-ról 71%-ra zuhant csak azért, mert kitartok a véleményem mellett. (és mert sokan a "köszi a választ" mellé az értékelést basznak benyomni)

2008. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Igen, akik nem megalkuvók(finoman: diplomatikusak), azok itt nem lesznek magas százalékokkal agyon dicsérve.


Tehát jó tanács: ne a százalékokból itéljetek (kizárólag).

2008. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyetértek. A Szerelem/szex rovatban valaki kérdezte, hogy feküdjön-e le egy lánnyal, akit igaziból ő nem is szeret, de a lány meg szerelmes belé. Mivel azt mertem válaszolni, hogy szerintem ne (mert ez visszaélés lenne a lány érzéseivel), lepontoztak a sárga föld alá, azok meg akik olyan szintű válaszokat adtak, hogy "Ja, legalább lesz egy ingyenkurvád" 90-100%-okat.


Szóval én sem az illető válaszadó százalékait nézem. Nagyon magas %-okat úgy lehet elérni, ha 1.megalkuvó vagy 2.ha elkerülöd a vitás kérdéseket, és csak olyanokra válaszolsz, amikre a válasz egyértelmű és a lexikonból / google-ből kikereshető

2008. júl. 22. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A nem érdekel ha lepontoznak jelszó kapcsán,azok a hangzatos kezdőmondatok jutnak eszembe,hogy "őszintén mondom "....,miért is addig hogyan mondta?

Ha a véleménynyilvánitás,jóindulatú segitőszándékú már eleve hasznos,attól függetlenűl ki hogyan minősiti, mégha valóban olykor igazságtalanul bosszantó is,fogadjuk el az érem másik oldalát is...

2008. júl. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért mert akkor nem pontozzák le :D de úgyis lefogják szóval mindegy XD
2010. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!