Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért össze-vissza jelennek...

Miért össze-vissza jelennek meg a megválaszolt és a feltett kérdéseim?

Figyelt kérdés
Miért nem időrendben vannak? Az is jó lenne, ha kategóriánként szét lehetne őket választani. Nagyon zavaró, amikor nem találok pl. egy olyan kutyás kérdést, amire tegnap válaszoltam, mert az egy évvel ezelőtt megválaszolt politika témájú kérdések jönnek ki helyette az első oldalra. Meg az is zavar, hogy ha írok egy kommentet a saját kérdésemre, akkor már a megválaszoltak között is fent lesz.
2009. dec. 6. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan időrendbe rakja őket a gép, amikre a legutóbb jöttek válaszok.
2009. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Micsoda hülyeség! Kit érdekelnek már az egy évvel ezelőtti válaszok, csak azért, mert valaki megint válaszolt rá? :(
2009. dec. 6. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. engem. :D Ha annyira nem találod, keress rá a sima keresőben.
2009. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem emlékszem mindig pontosan a kérdésre és így vagy nem találja a kereső, vagy rengeteget talál és megint ugyanott tartok, hogy a elveszik a sok kérdés között.
2009. dec. 7. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelnek azok a válaszok, amikre 2 évvel ezelőtt válaszoltam. Ha nem érdekelne, akkor nem válaszoltam volna rá.

De a katagória felosztás tényleg jó ötlet. Talán egyszer azt is megvalósítják... :))

2009. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!