Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Valakinek volt már ilyen itt...

Valakinek volt már ilyen itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Tudom nem ebbe a témába tartozik de hátha tapasztalt valaki hasonlót!

Érdekes, mert a "válasz" lehetőségnél van az a kis zöld valami, és ha rányomok a "válaszra", akkor egyből valami orosz társkeresőre irányít át :)

Mi a szar ez?

Most lett rajta, addig ilyen nem volt..

De csak itt a gyakorin jelenik meg, máshol eddig nem tapasztaltam ilyet..


[link]


[link]


2013. nov. 24. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem találtam semmi "nem oda illő" dolgot, a telepített alkalmazások között..

Néhányat a nemhasználtak közül azért töröltem.

Bár én az Adobe Flash player-re gyanakszom, mert az frisítgeti magát mostanában állandóan, de nem tudom.

Amúgy az Eset Smart Security az egyetlen dolog, amiért fizetek, pont azért mert tudom hogy napra késznek kell lennie a frisitéseknek..régebben én is keresgéltem havonta a kódokat, semmit nem ért.

Viszont már a Youtube-ot sem lehet nézni, mert nagyon belassul a gép, és megint valami tanúsítvány hibára hivatkozik..

Na nem tudom, újra kéne rakni a winows-t, csak nem sok kedvem van hozzá :/

Esetleg van még valami amit érdemes ellenőrizni? Ma már úgysem álok neki telepítgetni, majd holnap..

2013. nov. 24. 22:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl gyakorlott a dologban, de nekem anno a Norton (?) Ghost programja sokat segített az újrahúzásban. Egy image fájlból 4-5 perc alatt helyreállítottam a telepítéskori állapotot. (Értsd windows+összes alkalmazás a beállításaival. Az otthoni, gyengébb gépemen is egy fél óra volt csak.)
2013. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
NEKEM VOLT MÁR ! Nem olvastam végig nem tudom,hogy kell leszedni de jók a képek !
2014. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!