Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem mennek orvoshoz...

Miért nem mennek orvoshoz kérdezősködni a kismamák?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már hasonló kérdés, de már tényleg elegem van. Megnéztem és a kismamák kérdéseik "vezetnek", 1000-el "elhúztak" a hülye 'szerelem-szex' kérdések előtt. Tudom, hogy van kategória kereső is, de pl. a Karácsony szóra nem tudok mibe keresni, mert annyi kategória ahány kérdés... Szóval kismamák MENJETEK ORVOSHOZ :S
2009. nov. 12. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Na még egy idióta! Miért ne cserélegethetnénk tapasztalatokat egymás között? Miért kéne orvoshoz futkározni ha itt is kapunk segítséget? Gondolkodj már egy kicsit. Mégis ki a fene vagy te hogy osztod azt észt? Ha rajtam múlik még 20millió kérdést írok baba témában csakhogy boldogítsalak. Egyébként meg mi van akkor, ha valakinek bunkó az gyerekorvosa meg a védőnője? Menj te a levesbe!
2009. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Mert azt gondolják, hogy ők aztán mindent tudnak a terhességről, feljogosítva érzik magukat a távgyógyításra és látatlanban képesek diagnosztizálni minden betegséget, elváltozást, állapotot. Emellett k-ra unatkoznak otthon, nincs mit csinálniuk, aztán meg szenvednek, hogy jajj, nekik a gyerek mellett olyan nahéz az életük, nincs semmi szabadidejük...
2009. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!