Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másnak is hiányzik ez az...

Másnak is hiányzik ez az oldalról, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Vannak olyan kérdések, amikre válaszolni nem tudok (így nincs bent a megválaszolt kérdések közt), de ha be is jelölöm, hogy értesítést kérek, ha új válasz érkezik, akkor sem biztos, hogy lesz értesítés, mert nem válaszolnak újak. Jó lenne egy olyan funkció, amivel be tudom magamnak jelölni azokat, amik érdekelnek, pl. kedvenc kérdések néven.
2009. nov. 12. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ömlesztve van minden egy elég egységes platformon, nem sok funkció van, talán néhány admin jó ötletnek venné.
2009. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem is lenne erre igényem, mert volt olyan kérdés, amire pl jött már vagy 10 válasz, én nem tudtam hozzászólni a dologhoz, de a későbbiekben jól jött volna visszanézni azt a 10 választ, de egy idő után már a kérdésre sem emlékeztem, mert nem egy ilyen van és akkor kikeresni sem tudom...

2009. nov. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó lenne egy ilyen funkció.
2010. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom.
2010. nov. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tényleg jó lenne egy ilyen meg pl azok között is amit megválaszoltunk mert lehet nem írnak már egy érdekesebb kérdéshez de egy idő múlva megnézném h mi történt a kérdezővel
2010. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énis támogatom
2010. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
IGEN!
2010. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!