Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem zavar ez a sok...

Titeket nem zavar ez a sok "SOS" tipusú kérdés?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy SOS...SOS mintha, valaki haldoklana... vagy nem tudom. És akkor van az, hogy már 3-4 hete ezt csinálja, ez van...stb. És akkor itt SOS eznek, mikor már egy hónapja lenne SOS de nem... Miért? Azt hiszik, ha kiirja, hogy SOS akkor elöbb kap választ?
2009. nov. 8. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl Te is elolvastad
2009. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát többet nem fogom!
2009. nov. 8. 17:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

engem ez zavar: (bővebben lent)

minek kell odaírni??? Ha vki rákattint úgyis látják, hogy van mág komment! Valaki elkezdte,aztán a többi marha megy utána!

2009. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én néha azért írom ki, hogy "bővebben lent", mert jártam már úgy, hogy az oldal szerkesztők (v nem tudom kik azok) kibővítették a kérdésemet és olyan mondatrészlettel amit nem igazán szerettem volna a kérdésbe kiírni, mert nem az volt a lényeg :S Tehát én ennek az elkerülése érdekében írom ki h "bőv. lent., folyt. stb"...

SOS-ezni nem szoktam :)

2009. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy pánikba esnek
2009. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, 1-2 hónapig ülnek a fenekükön, utána meg vallásos áhítatba esve elképednek és rohannak a legközelebbi netCaféba megírni a kérdést. Az SOSt meg nemtom minek használják mikor az Save Our Souls és csak életveszélyben szokták használni...
2009. nov. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, 4-5 hónap alatt amióta olvasgatok itt, alig volt 4-5 amire rá is kattintottam, de azokra se válaszoltam.
2009. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az SOS azert van ,hogy minden ember megertse a magyartol elkezdve a kirgizisztanitol az afrikai negerig.Ez egy nemzetkozi megallapodas alapjan megszuletett segelykero jelzes.Kepzeld csak el ha egy kinai segitsegert kialtana,nem tudod,hogy eppen fulladozik vagy kigunyolja az inged szinet.
2009. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De itt magyar kérdez magyartól és nem élet-halál kérdéseket, na mindegy.
2009. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az SOS et elet halal kozt szoktak hasznalni,amikor az eleted mulhat a segitsegen.
2009. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!