Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy lehet kitörölni valaki...

Hogy lehet kitörölni valaki válaszát a kérdésemnél?

Figyelt kérdés

Ha az a válaszod hogy: sehogy,

akkor írd le hogy miért nem lehet légyszi

elegem van hogy mindenféle fasságot beírnak a kérdésemhez, meg szidnak, ahelyett hogy válaszolnának

legjobb lenne iylenkor csak simán kitörölni a választ


2009. okt. 17. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet kitörölni,de ha sokan lepontozzák,akkor lenullázódik a válasza...Egyébként lehet,hogy azért írnak "fasságot" és azért szidnak mert a kérdésed is ilyen színvonalas lehetett..
2009. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

SEHOGYSE lehet kitörölni a válaszokat!

Hogy miért?... MERT a weboldal így van megcsinálva, hogy te nem törölhetsz semmit, még a saját kérdésedet sem változtathatod meg, vagy törölheted ki.


Különben, ha felteszel egy kérdést, akkor vedd számításba azt is, hogy olyan választ is kapsz majd, ami egyáltalán nem tetszik majd, sőt lehet sértő is...

Általában úgy látom, hogy a komoly, normális kérdésekre komolyan és normálisan válaszolnak.


Ha te ennyire érzékeny és sértődékeny vagy, akkor ne tegyél fel kérdéseket!... :D

2009. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

második válaszoló: véletlenül pontoztalak le, egyébként hasznos a válaszod, csak mellékattintottam

amúgy nem vagyok érzékeny, csak idegesít hogy valakinek akkor nagy a pofája ha egy névtelen oldalon kell írni

az ilyenek szoktak a valós életben megijjedni

2009. okt. 17. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj olyan kérdést amivel megszeged a GYIK szabályzatát. Pár perc múlva azonnal törlik. Nekem már sikerült néhányat összehozni.
2009. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, ennek nagyon örülök

csak ugye nem ezt kérdeztem:D

2009. okt. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!