Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kérdéseknek miért...

A gyakori kérdéseknek miért ez a neve? Szerintem itt egyáltalán nem gyakori kérdéseket tesznek fel!

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Akkor menj például a Szerelem/szex kategóriába és majd meglátod hogy milyen gyakran tesznek fel "Terhes vagyok?" kérdéseket,bár szerintem azt csak hülyeségből teszik fel
2013. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jófej:D ***** válasza:
Tényleg sok nem gyakori kérdés van.
2013. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Értelmes és igaz jelzőt nem nagyon lehet elé tenni, ami a kérdések többségére igaz. Simán kerdesek.hu meg túl átlagos lenne.


A név inkább az oldal múltjában keresendő. Kezdetben nagyon más volt, mint most. Érdemes utánaolvasni, még wikipédia szócikk is van róla.

2013. jan. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert a ritka kérdések hülyén hangzik :-) sok weblapon van GYIK vagy FAQS itt szerepelnek gyakran ismételt kérdések, innen vették, hogy az embereknek ismerős legyen meg minden. Szenitem amikor megcsinálták az oldalt, még nem számoltak ennyi hülye kérdéssel :-)
2013. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!