Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik le innen a...

Miért törlik le innen a filmekkel kapcsolatos kérdéseimet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem azt kérdezted hogy a tartalma alapján mi a címe, hanem valami letöltési módot kerestél...
2012. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen azt kérdeztem h hol lehet megnézni v letölteni... az baj??:o és akk hogyan irjam ki h ne töröljék le?? am köszi:)
2012. nov. 12. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Józan paraszti ésszel gondolkozzál és próbálj más megoldást keresni.Most mondhatnám a szokásos szöveget hogy "Google a barátod" de az már lejárt lemez így hát mondok egy másik alternatívát


Kattinst a Filmek kategóriába és írjál privát üzit a válaszolóknak.Valamelyik csak tud majd linket küldeni az adott filmről főleg ha oda írod hogy egy szőke bombázó vagy 200 kg-os mellekkel :D

2012. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
idióta..:D
2012. nov. 13. 20:31
 5/9 anonim válasza:
Nemtudom nekemis letörlik a játékletöltési linkekket kérő kérdéseimet .Szerintem mert nem kérdés hanem inkább kérésnek értelmezi.
2012. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabor9301 válasza:
vagy csak szimplán azért mert illegális mondjuk mind a játék mind a film. (mert gondolom nem 20megás freeware játékot kerestek... :P )
2012. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
próbáltam úgyis irni hogy kérdés legyen és ne kérés.. mindegy köszi a válaszokat:)
2012. nov. 20. 14:22
 8/9 anonim válasza:
Bocs adnák linket de nem engedi.
2012. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért köszi:)
2012. nov. 21. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!