Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet egy feltett...

Hogyan lehet egy feltett kérdést törölni itt a gyakorikerdesek.hu-n?

Figyelt kérdés

Hello!


Feltettem egy kérdést pár napja itt a gyakorikerdesek.hu-n. Érkezett rá több válasz is, de most a kérdést szeretném kitörölni, mintha nem is tettem volna fel.

Hogyan lehetséges ez?


köszi


2009. aug. 2. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes, most, amikor kiirtam ezt a fenti kérdésem, akkor az elküldésre klikkeltem, és a rendszer talált egy csomó ugyanilyen kérdést, ezért ugy gondoltam, hogy nem kérdezem meg. Be is jelöltem, hogy NEM akarom akkor elküldeni, de mégis itt van és a rendszer létrehozta ezt a kérdésem, aminek a légyege: "hogyan lehet egy már feltett kérdést törölni?"
2009. aug. 2. 16:54
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Nem azt jelölted be, hogy ne érkezzen a mailedre értesítés, ha jön válasz? Mert azt is megkérdezi és ott kell igent vagy nemet bejelölni. Amúgy én úgy tudom, hogy törölni nem lehet, max. lehet írni a moderátor/üzemeltető vagy nem tudom kinek és ha nagyon indokolt, akkor törlik.
2009. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__5311-hog..

Ezt én is feltettem anno....na nézegesd...

2009. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!