Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » HOgyan lehetne az adminnal...

HOgyan lehetne az adminnal lerendezni, hogy egy ip címhez tartozik 2 felhasználó és abból az egyiket, a fiamat letiltották?

Figyelt kérdés
Azóta megbánta

2012. aug. 1. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy megbánta? Kötözködött és csúnyán beszélt, vagy egy olyan kérdést tett fel, amivel akaratlanul megsértette a szabályzatot? Mert ugye van különbség a kettő között. Egyébként a letiltott felhasználót nem lehet többé használni, nincs kivételezés. További kérdéseidet ide írd: info@gyakorikerdesek.hu
2012. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a moderátorokat pocskondázta elmondása szerint
2012. aug. 1. 19:48
 3/5 A kérdező kommentje:
mert levették egy kommentjét
2012. aug. 1. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm... véletlenül nem ugyanazt a sértő és trágár kommentet írta ki háromszor? Egyébként meg hiába névtelen oldal, a GYK, senki sem sértegethet senkit, legyen az másik felhasználó vagy moderátor. Ebben az esetben nekik adok igazat, elnézést. Ha valakinek törlik egy kommentjét vagy kérdését, el kéne gondolkodni, nem mindenkinek nekitámadni.
2012. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:


Nem akarok kötözködni, de nekem töröltek már úgy kommentemet, kérdésemet, mely teljesen rendben volt, nem értettem az okát és régebben le is hordtam itt miatta mindenkit, de azóta már pont lesz@rom, ha törölnek 1-1 kérdésemet. Nem mondanám azt, hogy itt minden törlés igazságos, bár nem vagyok modi, nem tudhatom a szabályzatot.


Kérdező:


Ne lépjetek be többet a fiad azonosítójával, akkor talán lehet esély, de ha már megtörtént a baj és az IP is blokkolva lett, akkor vagy egy másik gépről tudod csak használni az oldalt (ha van otthon több is) vagy ki lehet játszani, bár azt ide nem írom le hogyan, nem akarom, hogy engem is kitiltsanak.

2012. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!