Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudom letörölni magamat...

Hogyan tudom letörölni magamat az oldalról?

Figyelt kérdés
Nemrég feltettem egy olyan kérdést, amiben abszolút rám tudnak ismerni. Ez még nem is lenne baj, viszont a barátom is felfedezte ezt az oldalt és tudja, hogy tettem már fel kérdést és nagyon nem szeretném, ha véletlenül megtalálná. Egy flörtről szól és hát elég részletesen leírtam az eseményeket meg a helyszínt. Muszáj lenne kitörölnöm magam:S
2009. júl. 15. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Irj egy emailt az oldal szerkesztojének, hogy toroljék azt a kérdésedet!
2009. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
írd be abba a kérdésbe egy másik regen azt, hogy szivem ezt a kérdést nem én tettem fel..bármilyen hasonlóságot vélsz felfedezni az a véletlenek összejátszásából adódik..oszt aláírod a neved..
2009. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irbe pl Kati vagyok ( persze csa kha nem ez a neved) és ne fog rá jönni max féletlen egybe esésnek sorolja be
2009. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de már megoldottam. Írtam a szerkesztőknek, hogy azonnal töröljék:D
2009. júl. 19. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!