Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó dolognak tartod a legújabb...

Jó dolognak tartod a legújabb változtatást, hogy a régebbi kérdésed úja a sor elejére tudod kiemelni?

Figyelt kérdés

Ha úgy látod hogy nem érkezett megfelelő válasz,és a kérdésed régebben lett kiírva mint 36h,ha jól tudom,szval szerinted ez jó dolog?

Nekem amúgy nagyon tetszik,mert legalább így újabb válaszokat kapok,amit akkor korábban vagy átugrottak,vagy pont az nem olvasta aki tudta volna a választ.


2009. júl. 15. 08:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
úja=újra
2009. júl. 15. 08:58
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Határozottan igen, mert lehet, hogy akkor, amikor feltettem, nem olvasta éppen hozzáértő, vagy aki érdemben segíteni tud, tapasztalatból, és most meg igen, és persze ha még mindig aktuális, akkor legalább nem kell új kérdést kiírnom, hanem azt felpörgethetem.
2009. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen nagyon jó:)Legalább lehet ujra válaszolni a kérdésekre és a sajátomra is választ kapok:)
2009. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Igen, nagyon jó ötletnek tartom! Bár még így sem biztos, hogy kapok rá megfelelő választ, v. egyáltalán választ, de az esélye mindenképpen megvan.
2009. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Jonak tartom! Eleinte furcsaltam, de most megbaratkoztam vele :))
2009. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tartom jónak.Nézzétek meg, bármely kategóriában,hogy azok a kérdések kerülnek előre,amikre már legalább 8-10 választ kapott a kérdező.Nem volt még elég válasza?Itt is olyan van elöl,amire már 20 válasz érkezett.Így a friss kérdezők hátrébb kerülnek.

Nekem nem tetszik.

2009. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
13:25 - De mi van, ha azok között nem volt olyan, amit a kérdező hasznosítani tudott volna?
2009. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Azért pontoztatok le,mert nem értek veletek egyet?Na ennyit arról,hogy válaszolok még valakinek.Ide csak olvasni érdemes jönni.
2009. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Drága,én nem pontoztam le senkit,köszi a választ,én elfogadom bárki is ír bármit.

Mindenkinek köszi a választ.

2009. júl. 16. 08:25
 10/12 anonim ***** válasza:
17:45 - Drága, és a többi miért lett lepontozva?
2009. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!