Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Én mobilról tudok írni és...

Én mobilról tudok írni és kérdezni. De nem tudom mit jelentenek a kezek? Hogy lehet pontozni? Nem csinál semmit ha a kézre klikkelek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy lepontozol emberkéket,vagy felpontozol.ha hasznos neked amit írt.mások is szavaznak a te válaszaidra.
2009. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

jah,de csinál valamit ha ráklikkelsz,kiírja h."szerinted ez a válasz hasznos/nem hasznos/félig hasznos.


elsővoltam

2009. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most hogy írtad a válaszokat,akkor írja:Hasznos volt számodra a válasz?és utána van a 3kéz.Rá klikkelek a felfelé mutatóra,és akkor ad neked pontot?De én nem látom hogy kaptál érte.
2009. jún. 15. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor látod,ha már más is klikkelt neki.Mert egy válaszért még nem ír ki semmit,de látod már többen is hasznosra itélték neki a válaszát,mert kiíródott a száz százalék.

Százalékot ír itt nem pontot.A pontot majd a toplistán összesítve lehet megnézni,előző naphoz képest kinek emelkedett vagy csökkent,és mennyivel.

2009. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!