Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szoktatok válaszolni a régebbe...

Szoktatok válaszolni a régebben feltett kérdésekre? Vagy csak az újakkal foglalkoztok?

Figyelt kérdés
Vajon érdekli azt a kérdezőt a válaszom, aki hónapokkal ezelőtt tett fel egy kérdést? Nem olyanra gondolok, aki sürgősen kéri a választ.
2009. máj. 16. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én magam szoktam válaszolgatni, de tapasztalatom szerint a régi kérdések "döglöttek". az emberek döntő többsége lusta használni a keresőt, az ő kérdése mindennél fontosabb, azonnal tudni kell a választ, és csak az egyetlen, az üdvözítő, a jó választ. ezenfelül annyi kérdés jön, főleg bizonyos témakörökben, hogy akár az aznap feltett kérdés is már több oldallal hátrább csúszik, azaz "réginek" számít
2009. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam válaszolgatni a régi kérdésekre is, mert szerintem attól még valaki fontosnak tarthatja a kérdését és várja rá a választ, hogy mondjuk a 20. oldalon van...
2009. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Szoktam válaszolni a régebbi kérdésekre is, bár ez inkább még csak akkor volt jellemző, amikor nagyon kezdő voltam az oldalon. Általában a "régi" kérdések már nem aktuálisak, legtöbb esetben már megoldották.


-Tündérlány(17)-

2009. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam, az "Egy véletlen kérdés" funkcióval.
2009. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam, ha nagyon sok időm van. Keresgélni is szívesen keresgélek, meg megnézem a hírlevelet, hogy "régóta válaszra váró kérdések", és azok közül is mazsolázok, ami elnyeri tetszésemet, meg kellő hozzáértésemet. :)

Különben saját tapasztalatból mondom, hogy örülök a válasznak, akár 1 napja, akár 1 hónapja tettem föl a kérdést...

Mondjuk általában olyan kérdéseim vannak, amire 1, max. 2 konkrét válasz létezik, és nyilván megelégszem 2-3 válasszal is, de ahogy mondani szokás: több szem többet lát. :) 22/l

2009. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, asszem mindjárt felteszem máshogy is ezt a kérdést!
2009. máj. 17. 23:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Mégsem! Egyszerűen válaszolgatok, ha elolvassák, ha nem. :-))
2009. máj. 17. 23:46
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Max.3 honappal ezelőttire.
2009. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdés kiírása:05-16

Kielégítettem a kíváncsiságodat?11-16

2009. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen:-)
2010. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!