Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha lelistázom az üzeneteket...

Ha lelistázom az üzeneteket név szerint, nem tudom őket törölni. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy amennyiben a beérkező leveleket megszűröm, és csak egy adott személlyel folytatott levelezést jelenítem meg és törölni akarok a levelek közül, akkor ez nem történik meg. Benyomom a törlés gombot és amikor újra lelistázom a leveleket, akkor az elvileg törölt üzenetek is megmaradtak.


Miért van ez így? Ha nem lehet törölni a leveleket, akkor miért teszi ki a törlési lehetőségre vonatkozó nyomógombot a szerver?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 11. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nyilvánvalóan egy hiba, a szerkesztők felé jelezd: info@gyakorikerdesek.hu .
2011. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ, írtam nekik, de nem is orvosolták a gondomat és nem is válaszoltak levelemre, így a kérdésem továbbra is aktuális!

2011. dec. 19. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj egy kicsit többet, milyen böngésző, a bepipálásos módszerrel akarsz törölni, vagy megnyitod az üzenetet és úgy törlés, a beérkezett üzeneteknél vagy az elküldötteknél...


Próbálgattam, nálam működik a dolog.

2011. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nos moz-val és google-vel próbáltam. Egyikkel se ment. Vegyesen próbáltam, akár pipálva, akár úgy hogy megnyitom az üzit. Itt most annyit értek a megnyitás alatt, hogy megjelenítem...

2011. dec. 19. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!