Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a probléma a GYK-val?

Mi a probléma a GYK-val?

Figyelt kérdés
Sokan panaszkodnak, hogy az új kinézet használhatatlan, sokkal bonyolultabb lett stb. Én tőlük kérdezném meg hogy mégis mitől lett bonyolultabb és használhatatlan?? Mert én ilyen változást nem tapasztaltam az oldalon, mindent ugyanúgy lehet csinálni, max. néhány gomb átkerült 'oszt ennyi...
2011. dec. 10. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a mostani.
2011. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem egyedül az irritál hogy meg kell adni kulcsszót a kérdéshez -.-" megy a mezőbe a sfdsd azt szevasz.
2011. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A kulcsszó kitöltése nem kötelező...
2011. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"A következő mezőket még kötelező megadnod: Add meg itt a kulcsszavakat. "
2011. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy nem írsz oda semmit!

Bár érdemes kitölteni, mert a kereséskor a kulcsszavak feljönnek felül és én például hajlamos vagyok rájuk kattintani. :)

2011. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az például, hogy a belépést és a regisztrációt egybeolvasztották. Ja, és a logó sem tetszik. De ez már idejénmúlt téma.
2011. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!