Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mióta megújult az oldal, csak...

Mióta megújult az oldal, csak én kapok kb. 0-1-2 választ?

Figyelt kérdés
Alig válaszolnak pár kérdésemre, régen átlagban 10-30 válasz is érkezett a különböző kérdésekre. Ezekszerint más sincs megelégedve a változással?
2011. nov. 28. 22:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

na máris van 8 válaszod :)

én a keresőt nem tudom használni azóta és az is igaz h egyre több a bunkó ember sajnos

2011. nov. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
28%
egyre többen végleg elhagyják az oldalt..Már én is ritkán jövök ide..De már nem okoz örömet..így valószínű hogy végleg elmegyek én is innen...Keresek inkább egy normális fórumot..
2011. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
az oldal tördelésének megváltozása miatt sokan színpadiasan kivonulnak innen, és azt hiszik, hogy mi elhisszük
2011. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen igaza van a kérdezőnek!

1. Volt egy egyszerű bája az eredeti kinézetnek,

EZ MOST MEGSZŰNT!!

2. Egyre jobban cenzú*ráznak és ok nélkül törölnek hozzászólásokat!

3. Egyre kevésbé nézek be ide én is.


...és még folytathatnám...

2011. nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem "jó" kérdéseket teszel fel. Ha több mint 50 választ akarsz akkor a következő témakörökben tegyél fel kérdést:

-nős ember szeretője vagy

-gazdag férfi eltart/nem akar eltartani

-reptoidok (ezoteria)

-terhes vagy, de lehetetlenül rosszak a körülményeid

-elkényeztetett tini vagy, aki valami apróság miatt neheztel a szüleire


és így tovább. Ha komoly, valódi segítséget igénylő témát dobsz fel, akkor valóban nem, vagy alig érkezik válasz.

2011. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nekem eddig se érkezett túl sok válasz a kérdéseimre, de azért mindig megtudtam amit akartam.

Az oldal megváltoztatása viszont nekem sem tetszik. Eléggé átláthatatlan, és nem nagyon tudom megszokni. A régebbi sokkal jobban tetszett. Viszont teljesen mindegy hogy mit gondolok róla, mert úgy sem hozzák vissza a régit.

2011. nov. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Nem
2011. nov. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én még azt is észrevettem, hogy kevesebb a kérdés is jóval. Én minden délelőtt néztem át őket, régebben, pl a családi kapcsolatokban annyi kérdést tettek fel egy nap alatt, hogy beéletelt egy időbe, mire átnéztem őket. Most meg alig van egy pár.
2011. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Egy biztos, hogy ha nem állítasz be kulcsszavakat a kérdéseidnek (mint ahogy ennek sem tetted), akkor kevésbé előnyös pozícióban kerül a kérdésed a keresőben, illetve a kulcsszavakat figyelő emberkék sem fognak találkozni vele.


Érdemes! Talán ez lesz a megoldás a problémádra!

2011. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Én is egyre ritkábban nézek fel, régebben lehetett kapni tanácsot, ötleteket, most pedig nem. Nem is csodálkozom azon, hogy azok akik értelmes válaszokkal szolgáltak eddig, szép lassan itt hagyják az oldalt, és ömlik be a sok szemét... Szomorú.
2011. nov. 29. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!