Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen új témaköröket vezetnél...

Milyen új témaköröket vezetnél be?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

pl. hülyék kíméljenek!

ne vedd magadra kedves kérdező :)

2011. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Édességek

Anime/Manga

2011. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. válasszal egyet értek hisz a szerelem/szex kategóriába egy komoly kérdést nem lehet írni


2. nagyon sokan írnak anime/manga és édesesség kérdést is


én még sportban testépítést vezetném még be


:D

2011. szept. 1. 17:25
 4/17 ava87 ***** válasza:
82%

Első körben elmagyaráznám a tiniknek, hogy ne minden kérdésüket a Kamaszok alkategóriába írják (olyanokat, hogy mi a csengőhangod?), mivel az a Gyerekvállalás, nevelés téma alkategóriája, szóval ott a neveléssel kapcsolatos kérdések helye van. És ezek után kéne nyitni egy olyat, hogy Tinik problémái, hogy ott tegyék fel a saját kérdéseiket. Bár az ilyen kérdések, mint amit a példában említettem, szerintem amúgy sem az oldalra valók, de mindegy.


Jaj, egyébként tegnap pont eszembe jutott, hogy kéne még egy témakör, csak elfelejtettem, hogy mi. Pedig tegnap még nagyon fontosnak tűnt :)

2011. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az anime/manga témakör szerintem is nagyon fontos lenne. Nem lehet őket sehova írni csak vagy egyébbe, vagy a sorozatokhoz, de a manga pl nem mondható sorozatnak, egyéb kérdéseknél meg egy csomóra nem is válaszolnak :S
2011. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátásg témakör pl. nagyon fontos lenne. Szerintem a Családi kapcsolatok ennek nem megfelelő témakör, de mégi ott teszi fel mindenki az ezzel kapcsolatos kérdéseit.
2011. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
*barátság, *mégis
2011. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ava87 ***** válasza:
68%
Áááá, utolsó, köszii!!! Ez volt az, amit elfelejtettem :)
2011. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
68%
Zene témakört! kérem a staffot hogy készítsenek egy külön zene témakört
2011. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Zene kategóriába lehetne modern zene, retro zene, hangszerek stb


összes válaszadónak köszönöm:d

2011. szept. 3. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!