Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mennyire veszitek komolyan...

Mennyire veszitek komolyan azt, hogy pontos szakszerű választ adjatok egy-egy kérdésre?

Figyelt kérdés
Na és számít-e,hogy hány %-os válaszadónak vagy nyilvántartva az oldalon éppen?
2009. ápr. 5. 12:29
 1/8 anonim válasza:
96%
nem érdekel a %-om de ha valaki kérdez azért teszi mert segitséget akar és nem oktatást vagy bunko választ ha tudok segitek saját tpasztalataimbol vagy leirom amit gondolok mint most is és nem egyszer pontoztak már le de különösebben nem érdekel
2009. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Fontosnak tartom, hogy pontosan válaszoljak.

Ha véleményt kérdeznek, akkor vagyok csak szubjektív.

Egyébként igyekszem a legjobb tudásom szerint válaszolni. Néha az is előfordul, hogy utánnanézek, ha nem tudom pontosan.

Rosszulesett, mikor lepontoztak, mert egy odaillő kutatással bizonyítottam az elöttem válaszolók tévedését:-(

2009. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A % nem erdekel, viszont en is szeretek segiteni az embertarsaimon :D
2009. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek a 2. válaszadóval. Furcsának tartom, hogy amikor az ember valamit kutatással bizonyít, akkor lepontozzák.
2009. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már úgy, hogy az én válaszom volt a jó, vagyis a legátláthatóbb és mégis lepontozták. És a kérdező is kiemelte, hogy az én válaszom felelt meg neki a legjobban! Én pontosan ezért nem szoktam annyira figyelni a %-ot! Gyakran van jó válasz lepontozva.

Én is szeretek segíteni másoknak és én is gyakran válaszolok úgy, hogy utána nézek, hogy ne írjak hülyeséget és ha kell, tudjak belinkelni oldalakat, amin alátámasztják azt!

Ha van olyan, hogy valamit rosszul tudok, akkor igenis jogos, hogy lepontoznak! Az viszont bosszantó, ha azoknál a kérdéseknél vannak a válaszok (nem csak az enyém) lepontozva, ahol véleményekre, tapasztalatokra kíváncsiak. Én azért nem pontozok le senkit, mert más a véleménye. Bár én igen ritkán pontozok! :)

2009. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyesnek tartom azt hogy ha valaki valamit megkerdez akkor pontos valaszt adjak, mivel nem szeretnem ha tevednek s utanna csalodjanak bennem
2009. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja igaz 1. válszoló igaz én is már fölrobbanok az ílyenektöl
2010. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igyekszem mindig a valóságnak megfelelő választ adni, néha inkább utánanézek a dolognak, ahelyett, hogy beírjam, hogy Google.
2010. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!