Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt hobbit űznek egyesek a...

Itt hobbit űznek egyesek a szakértő tapasztalati válaszok lepontozásából?

Figyelt kérdés
Komolyan, a hülye, értelmetlen maszlagokat felpontozzák, de ha valaki tapasztalattal rendelkezik, az már nem értékes... Könnyű név nélkül... Már megint egy olyan válaszom lett lepontozva, amiben több éves tapasztalatom van... Ja, még nem írtam belőle könyvet, lehet, hogy ez a baj... Nem a pontozás érdekel, hanem az zavar, hogy semmibe veszik az olyan hozzászólásokat, amikor valaki szakértő és tapasztalattal rendelkezik, és az eredményei őt igazolják...
2009. márc. 29. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
egyetértek... én mondjuk csak a nem megfelelő hangnemért szoktam lepontozni... ha nem segít a válasz nem nyomok semmit ha segít egyértelmű...
2009. márc. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sajnos egyeseknek ez a napi szórakozás adagja. Én nem sajnálom tőlük, habár néha tényleg bosszantó, hogy egy abszolut profi válasz 15%-os, a többi maszlag meg 90-100.
2009. márc. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Kuldd a kerdest, felpontozlak!:) Ne is foglalkozz veluk!
2009. márc. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is olyan dologban pontoztak le amiben 15 éves tapasztalatom van.

Ha más az ízlésük, akkor is lepontoznak sokan, azt se értem. "Pl. mi a kedvenc színed: kék" és lepontozzák

2009. márc. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem helyett, engem. Korán van.
2009. márc. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Jó, még azt is elnézem, ha a napi munkámmal kapcsolatban adott, gyakorlati tapasztalatokon alapuló válaszom lepontozzák.

De ha egy Törvényerejű Rendeletre, vagy Jogszabályra hívatkozom, (Pl. Magyar Közlöny, Magyarország.hu/Jogszabályok Gyűjteménye) és azt pontozzák le, az már bosszant, pedig nem is az én szegénységi bizonyítványom!

2009. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2009. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!