Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem enged kérdést...

Miért nem enged kérdést feltenni az oldal?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő volt:

"Melyik mobilszolgáltató milyen előfizetéses ajánlatát tudnátok ajánlani?"


És nem engedi feltenni a kérdést az oldal, mert szerinte nem konkrétumra kérdezek...



"Nyilván nem arra vagy kíváncsi, hogy tudja-e valaki a választ a kérdésedre, hanem hogy mi a válasz a kérdésedre. Kérlek fogalmazd meg így a kérdést!

A "Van itt valaki", "Ismeri valaki", "Tudja valaki", "Járt már valaki így", "Használta már valaki" jellegű kérdések eldöntendő kérdések, melyekre egy Igen vagy egy Nem helyes válasz adható, amitől viszont te nem leszel okosabb. Kérlek konkrétumra kérdezz, amit meg akarsz tudni!"


2009. márc. 26. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
passz, de megpróbálom neked átfogalmazni. Melyik témakörbe kéne?
2009. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
kiírtam: "Melyik előfizetéses csomagot válasszam?"
2009. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
az a baj,hogy ott van a tobbes szam,vagyis,hogy "tudnatok"....az ijen kerdeseket senkinek nem engedi.at kell fogalmazni.
2009. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Helyesen: Melyik mobilszolgáltató milyen előfizetése lenne a legjobb (nekem)? alatta részletezve.
2009. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az, hogy melyik mobilszolgáltató előfizetése lenne kedvező számodra, azt tényleg csak te döntheted el.

Meghatározható ez a telefonálási szokásaid szerint, valamint, hogy mit vársz el azon belül a szolgáltatótól, ami neked fontos. Tehát a gazdaságosságot az elvárt igény és az azt szolgáltató árak dönthetik el.

Ezek összehasonlításához a szolgáltatókat kell felhívnod, vagy irodájába bemenni és a kapott ajánlatokat jegyezgetni. Összehasonlítás után lehet dönteni.

2009. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "tudnátok" szó miatt volt. Nekem a "ki" miatt nem engedett egy mondatot, mert állítólag ez is "tudja valaki"-s volt. Hát nem. És fel sem tudtam rendesen tenni, csak magyartalanul. Egyébként meg az a kifogás, hogy "ettől nem leszel okosabb", tévedés, mert volt olyan kérdésem, ahol igenis okosabb lettem az efféle válaszoktól.
2010. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!