Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van kérdés amit nem lehet kiírni?

Van kérdés amit nem lehet kiírni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasok, hogy "Nem is engedtek, hogy kiírjam a kérdésem". Ilyen tényleg van?

Nem csak azzal keverik amikor rákérdez a rendszer, hogy nem volt e már ugyanilyen kérdés, és a kérdező itt nem megy tovább, mert azt hiszi, hogy nem engedték, mivel a "kérdés kiírása" gomb az oldal legalján van?

Nem minden kérdést készíthető el egy kattintással, valamelyikhez kettő kell.

Úgy gondolom minden kérdés kiírható, csak törlik ami nem megfelelő.


2009. márc. 23. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen! A tegnap akartam feltenni a kovetkezo kerdest Mi a velemenyetek Fabri Sandorrol? Sehogy nem engedte, hogy feltegyem pedig sokszor sokfelekeppen kerdeztem! :D
2009. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szó szerint így? amint engedi letesztelem (meg kell várnom az egy órát.)
2009. márc. 23. 22:51
 3/7 A kérdező kommentje:

Nos ezt az üzenetet kaptam


A "Mi a tapasztalat", "Mi a vélemény", "Mit gondolsz", "Mit tudsz" jellegű kérdések nem elég konkrétak, ezért nem biztos, hogy válaszadóink rájönnek, hogy mire is vagy kíváncsi. Kérlek konkrétabban fogalmazz, így te is biztosabban választ kapsz kérdésedre!



Ezek szerint csak fogalmazás kérdése.

A "mi a véleményed" nem konkrét? szerintem pedig az, nagyonis az, de ezen az oldalon sok marhaság van az oldalkészítők részéről.

2009. márc. 23. 23:54
 4/7 A kérdező kommentje:

A kedvedért átfogalmazva kiírtam a Fábry kérdést. Talán nem törlik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

2009. márc. 23. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A "Mi a véleményed" jellegű kérdésekre azért érkezett figyelmeztetés, mert régebben az oldal szabályai szerint nem lehetett csevegős, vitaindító, másokat megszólító kérdéseket kiírni, csak konkrét, információszerzés céljával, helyes választ keresőket. Ezért kérte a rendszer, hogy konkretizálja kérdését, aki ilyet ír ki. Lazítottunk valamikor a gyeplőn, de ez az ellenőrzés továbbra is bennmaradt.


Ha már így szóba került, most kivettem a programból, de továbbra is fenntartom, hogy az ilyen jellegű kérdésekre kevésbé kap az ember hasznos választ, mint ha konkrétumot kérdez.

2009. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nagyon perverz kérdéseket sem rakja ki. vagyis kirakja de 1-2 percen belül törli. én már láttam olyat amit megnéztem amikor meg visszamentem az oldal elejéra már sehol nem volt...
2009. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A "nem lehet kirakni", és a "ki lehet rakni, de törlik" mióta ugyanaz?

A Magyar oktatás kudarca, hogy az emberek már az ilyen egyszerű szövegeket sem tudják felfogni, és értelmezni.

2009. márc. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!