Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tettetek már fel fiktív...

Tettetek már fel fiktív kérdést? Rájöttek a válaszolók, hogy fiktív? Hányat tettetek már fel?

Figyelt kérdés

Pl. Elgondolkodtatok azon, hogy mi lenne ha ez és ez történne és akkor mit kéne tettenetek, vagy csak szórakozásból kitaláltatok vmi jó kis szituációt és kiváncsiak voltatok, hogy mit tenne más. :)

Én már igen, de csak kettőt.


2009. márc. 22. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiktív kérdést még nem tettem fel. A legelső kérdésem volt kicsit furcsa (és kényes számomra) de kellemes meglepetésként ért a sok értelmes válasz. Nagy segítség volt.
2009. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nem vagyok manipulatív.
2009. márc. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fordult elő, a feleségem nevében tettem fel egy kérdést, hogy helyrehozzam a kapcsolatunkat.

Meglepően sok segítőkész választ kaptam/kapott!

2009. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem tettem fel, hiszen mi értelme lenne?
2009. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy kérdeztem már, hogy nem volt problémám, de érdekelt, hogy mi lenne, ha megtörtént volna. Persze odaírtam, hogy nem történt meg.
2009. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt a "manipulatív" választ nem értem. Egy fiktív kérdéssel még nem manipullsz senkit. Nincs szenély akihez a kérdést kötni lehetne tehát nem hazudsz, nem csapsz be senkit. Mert nem tudják ki az az "én". Amit leírsz fikcióként akár igaz is lehet vkire a nagyvilágból és mivel nincs személyhez rendelve a dolog, ebben az estben nem hazugság, mert Ő lesz az én.

OK ez már jó bonyolult filózófia. xD Ezt vki más biztos jobban meg tudná magyarázni. Érti vki mire gondolok?

2009. márc. 26. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Értem és hogy átgondoltam, igazat is adok Neked.

17.20-as voltam.

2009. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Szóval, ha nem tudják, hogy ki vagy , akkor a hazugság nem hazugság.

A hazugok mindig kitalálnak valamit, amivel igazolni tudják magukat.

2009. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az tény hogyha valaki fiktív helyzetet ír le mintha az ővé akkor nem mond igazat, de attól még nem lesz manipulatív. Sztem poén xD
2010. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Asszem már volt, de nem fiktív kérdés, csak egy ismerősöm szemszögéből a saját jellemzésem.

Mert azért teljesen más, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy Mit gondolsz rólam? - egoizmus - vagy Mit gondolsz egy olyan illetőről, aki...?

2010. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!