Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet többször...

Miért nem lehet többször kiemelni egy kérdést?

Figyelt kérdés
Ha egyszer nem kapok rá választ, akkor miért nem lehet monduk első körben csak 36 óra elteltével aztán mondjuk 50-100-150 stb óra elteltével újra kiemelni? Újra felteszed, vagy utalsz az előző null válaszos kérdésedre azt meg törlik. Ez milyen dolog?
2011. jún. 7. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne.
2011. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert akkor ostoba kérdésekkel lenne tele az eleje a kategóriáknak, amikre nem fog az életbe sem kérdés érkezni. Jó ez így, ahogy van.
2011. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehetne azt ésszel is:

1: 24 óra múlva.

2: 1 hét múlva.

3: 2 hónap múlva.

Vagy később. Nem telne be semmi.

2011. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

20:29


Pontosan!

2011. jún. 24. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.


És miért nem kérdezhetek úgy ahogy akarok? Vagy miért csak 1x kérdezhetek egy órában? :D

2011. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah. Én is válaszoltam egy hü**e kérdésre hü**e választ, azt letörlik... megáll az ész ... Nekem is jó lenne több kérdésemet kiemelni, de már nem tudom..
2011. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legalább a megválaszolatlan kérdéseket hagyhatnák egész addig ki-kiemelni, amíg minimum egy válasz nem jön be.


Amúgy én attól kapok agyfaszt, hogy "a kérdésed túl rövid". De könyörgöm, ha arra vagyok kíváncsi, hogy a "Fű zöld?" azt hány mondatban kérdezzem meg?

2011. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!