Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért válaszolnak azok is...

Miért válaszolnak azok is egyes kérdésekre, akiknek lövése sincs a válaszról?

Figyelt kérdés
Pl. miért ír valaki olyat válaszként, hogy "Sajnos nem tudom a választ..." ? Csak jön a mél, hogy válaszod érkezett, közben meg nem ér semmit, amit írnak...
2008. febr. 18. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

van egy mondás: "a buta azért beszél, mert mondani akar valamit, az okos azért, mert van mit mondania"

nem kívánom magyarázni, vagy párhuzamot vonni senkivel és semmivel, megsérteni akárkit, de ez a válasz jutott eszembe, mikor olvastam a kérdést. remélem segítettem megérteni a jelenséget

2008. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

---Szeretnél elsőként értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik?

(Ha igen, jelöld be a négyzetet a szöveg előtt, és e-mail címedre levelet küldünk róla!)

NA, ITT BEJELOLHETED HOGY KERSZ E VALASZ!!!!!!

MINDEN KERDES ALATT!!

2008. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

sajnos nem tudom:D


szerintem unatkoznak

2008. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
A második válaszoló szerintem a "a buta azért beszél, mert mondani akar valamit, az okos azért, mert van mit mondania" első csoportjába tartozik, mert nem ez volt a kérdés. De még mindig egy fokkal jobb mint a sajnos nem tudom a választ:DDDDD
2008. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

ismerős...

lehet nem tudott mit válaszolni,de legalább méltatta arra a kérdésem hogy elolvasta.van olyan amire egy se jött.na az se jobb.aki nem tudja a választ,lehet hogy azért lelket önt belém.és sokszor az is jól jön.de én is jobban örülnék ha nem válaszolnának úgy hogy."sajnos nem tudom"!

2008. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom a választ.. :P

Az emberek szeretnek okoskodni.

2009. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén fog hangzani, de én néha (tényleg ritkán!) azért válaszolok, mert figyelemmel akarom kísérni. Az értesítő leveleket ki nem állhatom és türelmetlen vagyok. Ha írok oda, megjelenik a megválaszoltjaim közt. De tényleg csak különösen érdekes kérdésnél szoktam, és akkor is igyekszem azért valami értelmeset írni és segíteni,
2009. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!