Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is jó ötlet lenne...

Szerintetek is jó ötlet lenne az egészségen belül egy külön "Drogok", vagy "Kábítószerek" rovat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, a dohányzás rovatban rengeteg füves és hasonló kérdés van, meg úgy általában ez a téma eléggé szét van szóródva az oldalon. Összeszedettebb lenne, ha egy helyen lenne, és szerintem nem lenne valami nagy fáradság megcsinálni sem.
2011. ápr. 25. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Támogatom az ötleted!
2011. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja +1
2011. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ó én mindennapos vendég lennék ott
2011. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ühüm. Jól hangzik.:)
2011. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem, mert biztosan tele lenne ökörségekkel, támadásokkal, hamis információkkal. Ha valakinek ilyen kérdése van, ott a daath, ami megbízható forrás.
2011. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, kétségkívül a daath a legmegfelelőbb hely erre a témára, de azt nem ismeri mindenki. Egy átlagos "kipróbálnám a füvet" emberke nagyobb eséllyel jár erre, mint a daathon, tekintve, hogy nagy valószínűséggel arról az oldalról még csak nem is hallott.


A hamis információk meg megbízható forrással alátámasztott érvekkel cáfolhatók. Szerintem az ebben a témában jártas embereknek van már rutinjuk az értelmetlen támadások kezelésében. :)

2011. máj. 1. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó volna de honnan lehet beszerezni?
2011. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit a drogot,nálam,hány méter kell?
2011. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kétségkívül az lenne a legjobb, ha a patikából bármilyen drogot be lehetne szerezni, de itt most csak a gyakorikerdesek.hu-n belül gondoltam egy ilyen rovatra. :D
2011. jún. 6. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Csábítóan hangzik, ha van külön bagó, meg pia rovat ,akkor miért ne, úgy is bele tartozok az előbbi két táborba, de ahogy magamat ismerem ebbe is belefogok csöppenni.
2011. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!