Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csak 1 kérdést lehet...

Miért csak 1 kérdést lehet feltenni 1 órában?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem akarják hogy ugyanazt a kérdést több kategóriába tegye fel valaki, vagy hogy ne éljen vissza valaki azzal hogy kiír 100 kérdést egymás után, de például nekem sokszor több kérdésem is lenne egymás után, különböző témákban, és mindig elfelejtem őket mert nem tudom kiírni egyszerre. Arra gondoltam, (és ez most szól a gyakorikerdesek.hu adminjainak) hogy valamilyen csoportosítás és szelektálás alapján némely felhasználó kaphasson jogot arra, hogy többször írjon ki kérdést egymás után. Konkrét elképzelésem nincs, de hasonlóra gondolok, mint pl: aki régi felhasználó, vagy nagy százalékban ad hasznos válaszokat, vagy rendszeres látogatója az oldalnak, aktív az oldalon, normális kérdései és válaszai vannak, vagy hasonló. Van erre lehetőség?
2009. febr. 24. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tobb kerdesed is van, ird fel oket egy darab papirra!

Szerintem felesleges lenne tobb kerdest megengedni orankent, igy is rengeteg az olyan kerdes ami ismetli magat, es 0 vagy 1 valasz erkezik ra. Akkor minek???

2009. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előttem szólóval...:)

nem utánozni akarom, de pont erre gondoltam..

2009. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve el lehet kerülni a floodolást és a tömeges reklámozást.
2009. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó hogy nem lehet folyamatosan kérdéseket kiírni.MErt ha megfigyeled így is vannak akik tök hülyeségeket kérdeznek.MEg gondolom így nincs úgy megterhelve a rendszer.De mondjuk ha fél óránként lehetne az egész jó volna.(egyébként régebben lehetett kiírni kérdéseket bármikor)
2009. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem eddig csak 6 kérdésem volt, és köztük kettő volt olyan, ami éppen akkor volt aktuális, a többi pedig már régóta foglalkoztatott. De eddig nekem nem jelentett problémát. Viszont tényleg előhozza a hasonló kérdéseket, és meg is néztem azokat, de az én kérdésem valahogy mégis kicsit másabb volt, bővebb, vagy egyedibb, és számomra nem volt kielégítő válasz a hasonló kérdésekben. De az engem is idegesít, hogy böngészek, és minden 2. kérdés ugyanaz, talán annyi a különbség benne, hogy a kérdést a végére teszi, nem az elejére...

Szóval szerintem sem ezzel van a legnagyobb gond. Meg aztán ha gép előtt ülsz úgyis, van jegyzettömböd, vagy microsft word-öd, ahova rögvest fölírhatod a kérdést, és elmentheted, amint eszedbe jut! :)

2009. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést már én is fel szerettem volna tenni, ez a szitu veelem os elő szokott fourbulni.


Írd fel őket egy papírra-ahogy az első Válaszoló is írta-vagy csinálj magadnak több e-mailt, és mindegyikkel csinálj 1-1 felhasználónevet. Igaz így kicsit macerásabb, de felteheted egyszerre a kérdéseidet.

:DD

2009. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!