Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a kérdéseket és a kérdező...

Ha a kérdéseket és a kérdező kommentjeit is lehetne pontozni, az hasznos lenne?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ha lenne egy ilyen dolog, akkor a kérdezőnek is lenne visszajelzése, hogy az ő kérdése mennyire értelmes, vagy érthető.

Persze őt azért nem kellene "láthatatlanná" tenni, ha gyengébben szerepel, de ki lehetne jelezni az eredményét neki is.

Szerintetek milyen lenne?


2009. febr. 23. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme nem lenne.
2009. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A saját kommenteket nem feltétlenül, de a kérdéseket néha hasznos lenne pontozni.
2009. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges lenne.

Vannak olyan kérdések, amelyek sok embernek nagy baromságnak tűnnek, a kérdezőnek ezzel szemben igenis fontos kérdés és szeretne rá értelmes válaszokat kapni, nem lepontozást.

2009. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs dfe szerintem ez nem valami jó ötlet.... :) de lehethogy....... Szerintem nem :D
2009. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

itt bárki ismétlem BÁRKI bármilyen ismétlem BÁRMILYEN kérdést föltehet. És ami nekem tök evidens, másnak lehet, hogy őrült nagy dilemma. Inkább csak azt "pontoznám le", ami már 20. alkalommal szerepel... az ilyenek nyissanak fórumot. :D

Pl: "távkapcsolat, van jövője?"

2009. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pont erre gondoltam. Sokan ezredjére is felteszik ugyanazt a kérdést. Meg eleve provokatív céllal teszik fel. Mások meg tök értelmetlenül megfogalmazott, vagy érthetetlenül leírt (helyesírási hibák tömkelege, írásjelek hiánya, stb.) kérdéseket írnak.

Az ilyeneket szerintem hasznos lenne pontozni.

Választ így is, úgy is kapna, mivel nem tűnne el a kérdése attól, ha le van pontozva. Tehát megkapná a választ rá. Csak kapna egy visszajelzést is, hogy legközelebb picinyt gondolkodjon már, mielőtt értelmetlen dolgot kérdez.

2009. febr. 27. 07:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdést azt nem. Az hülyeség lenne,de a kérdező kommentjeit azokat nem lenne hülyeség.
2023. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!