Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy válasz nagyon nem tetszett, de nem pontoztad le, mert 100%-os volt, és ezzel pontot veszítenél?

Figyelt kérdés
Őszintén. Nem hiszem el, hogy nincs ilyen.
2009. febr. 11. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, úgysem azon a pár vesztett ponton múlik a boldogságom.
2009. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
nem, sőt még választ is írok, vállalva a nem hasznos besorolást. ezért csak ennyi a jó válaszaim aránya...
2009. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És szerintem ez pontosan így a korrekt. Akkor nem használsz az embernek, ha scak azt mondod, amit hallani akar (=felpontoz...)
2009. febr. 11. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom már, nem emlékszem minden pontozott válaszomra és legtöbbször ha pontozok nem is figyelem a válasz eddigi arányát.:) De nem valószínű...Az a válasz valószínűleg nem véletlenül kapott 100%-ot!:)
2009. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Simán kaphat nem hasznos válasz is 100%-ot, nem egy ilyet láttam már. Na meg ha 100%, akárhogy is, de lehet, hogy NEKED nem hasznos. Kérdés, hogy ilyenkor is vállalod-e a véleményedet akkor is, ha ez ellentétes a többséggel (vagy csak 2 emberével, aki gyorsabb volt) vagy inkább nem nyilvánítasz véleményt, mert tartasz a "büntetéstől", azaz a pontlevonástól
2009. febr. 11. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam, hogy ez így megy.

amúgy magasról teszek a pontjaimra, számomra nem az nyújt önigazolást, hogy mennyire hasznosak a válaszaim aránya. sokan ugyanis csak azért pontozzák le a másik embert, mert egyszerűen nem szimpatikus a véleménye, holott az lehet, hogy sokkal hasznosabb, mint a többi 100%-os, de objektíve totál érdemtelen válasz.

2009. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon nem érdekel. Nagyon sokszor pontozok alacsony százalékút is fel, ha úgy gondolom hasznos.
2009. febr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!