Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet 1826 pontot...

Hogyan lehet 1826 pontot elérni 1 nap alatt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 00:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Már megtaláltam!:)De a mai pontszámaimat hogy tudom megnézni?
2009. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Aki nem tudná: Főoldal és alul a témakörök alatt Toplista.


Anyamaci nem akarok kötözködni, csak kíváncsiskodtam.


Nem számoltam ki mindenki pontját, csak az első tízet figyelem, mert én is benne vagyok.

2009. febr. 11. 14:21
 13/20 A kérdező kommentje:
A nyilak fölé teszed a kurzort, és kiírja a tegnapi pontszámot.
2009. febr. 11. 14:23
 14/20 anonim válasza:
100%
És azt hogy lehet látni,hogy rögtön lepontoz valaki?
2009. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Azt csak annál a kérdésnél látod, amire válaszoltál, és minimum ketten kell, hogy pontozzanak, hogy lásd a válaszod hány százalékban hasznos.
2009. febr. 11. 14:35
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
Úgy csinálja, hogy válaszolgat mindenre, ha kell, ha nem. Nem hasznos válaszra megy, hanem szimpatikusra, ezért jól felpontozza a többi pontvadász. Meg minden válaszra nyom egy "hasznos"-t, annélkül, hogy elolvasná. Szerintem. Ez a táppénzes duma meg kamu, akkor is van házimunka, egyebek, mint bent kuksolni, ráadásul már túl régóta ittvan ahhoz. Ha megnézed, a pontszámainak alig több, mint 3%-át kapta válaszért, nem egész 1,5%-ot kérdésért, a többi 95,5%-ért csak kattintani kellett. Így könnyű, próbáld ki :)
2009. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 16:18-as válaszadó. Úgy látom Neked is baromi sok időd van, hiszen képesvoltál kiszámolni, hogy a pontjaim hány százalékát teszik ki a kérdések, válaszok és értékelések. :-)

Nem tudom, hogy te szoktál-e házimunkát végezni, de tudhatnád, hogy egy átlagos méretű lakást kitakarítani napi kb 1-1,5óra. Ha a főzést is hozzá számolod, akkor még plusz 1óra.

Régóta látogatom az oldalt, de táppénzen csak január óta vagyok és leszek is egészen addig, amíg meg nem születik a kislányom. Addig is jobb híján olvasgatom a kérdéseket és válaszokat. Mivel az ágyból nem nagyon kelhetek ki, más szórakozásom nem igen maradt. Gondolom szülés után már nem lesz ennyi szabadidőm.

Egyébként az én életem nem attól lett boldogabb, hogy jelenleg második vagyok a pontlistán, hiszen ezzel úgyis csak azt értem el, hogy elég sokan támadnak (pl. Te is).

De azt még most sem értem, hogy miért fáj egyeseknek, ha vannak olyanok, akik ezen az oldalon töltik a napjuk nagy részét?

2009. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Rá se rántson Anyamaci, rengeteg kérdés és válasz van még az oldalon :)
2009. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit szolsz, feljott az 1. helyre!!!! Nem hiszem el, egesz nap itt log Anyamaci, de hogyan csinalta azt az 18.. pontot egyik nap soha nem ertem meg.
2009. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nofene mostmár Napsugár az első :)
2009. febr. 15. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!