Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » 10 darab anyázó privát level...

10 darab anyázó privát level elküldése valakinek, neked is felnyomja a boldogság-hormon szintedet?

Figyelt kérdés
Csak mert én kaptam innen ilyeneket és érdekelne a dolog...
2009. febr. 4. 13:45
 1/4 anonim válasza:
73%
ANYÁZD VISSZA ŐKET!hülye köcsögök akiknek nincs más idejük mint másokat fikázni nekem is irtak az egyik kérdésemre jól beolvastam neki ..ezt kell tenni szép szóból nem értenek!!
2009. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem küldök privátot, akkor sem ha nagyon bosszant valakinek a beírása. Annak inkább a személyre szóló segítségnyújtásról kellene szólnia.

10 anyázó levél egy címről jött? Mit írtál, hogy így kiakasztottál valakit?

Szerintem a gazdasági helyzet is felőrölte sok ember idegeit, és nem tudják kezelni a frusztrációjukat.

Biztos neked szólt a levél? Én már kaptam innen olyan témában privát üzenetet(nem anyázósat, kedveset) amihez soha nem szóltam hozzá. Biztos rossz a rendszer.

2009. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, egy címről.

halvány lila fogalmam sincs, hogy mivel akasztottam ki valakit, minden bizonnyal valami politikai váleményem nem tetszett, mert többek között zsidózott is...

2009. febr. 4. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én boldogsághormon-szintemet az nyomja fel, amikor én kapok ilyen anyázós leveleket (: Valahogy olyan.. boldogító, hogy ilyenek még szabadlábon vannak..

Szaard le őket..

2009. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!