Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van egyre több rosszindu...

Miért van egyre több rosszindulatú válasz ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Régen azok írtak, akik segíteni kartak másoknak és szerintem ez így volt jó.
2009. jan. 30. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Miért van egyre több hülye kérdés ezen az oldalon?
2009. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert egyre több az idióta, ami még a legjobb tűrőképességű emberek idegeit is eldurrantja.

Engem főleg az idegesít, amikor a delikvens nem tud beírni 2 szót a google-ba és megnézni az első találatot...

2009. jan. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a másodiknak. Bár a legtöbbször még így is segíteni szoktam, de rengeteg idióta van, aki ahelyett, hogy beírna 2-3 szót a gugliba, vagy itt a keresőben megnézné, hogy volt-e más hasonló kérdés, inkább leírja századjára is ugynaazt, ráadásul helyesírási hibákkal fűszerezve. Emellett nagyon sok az idióta kérdés is.

Hülye kérdésre meg ugye hülye válasz jár. :)

2009. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De zavar a kérdése, akkor miért kell írni rá? Majd megteszi más! Lekezelő, rosszindulató megjegyzéseket kár tenni! Én is inkább kihagyom azokat a kérdéseket, amik bosszantanak.
2009. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran rákeresek helyettük a Google-n, ha fontosnak tartom, hogy tudják a választ. Ők úgysem teszik meg...
2009. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, én általában az állatos témákat olvasgatom, ott ritka a rosszindulatú válasz. Inkább az zavar, hogy mennyi hozzá nem értő ember van aki még válaszolgat is, persze hülyeségeket.
2009. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!